Имахте ли разширени вени през бременността?

  • 2 223
  • 32
Да ви попитам, това чудо ми е от преди месец и малко повече, не става дума за капиляри, а за ужасна, болезнена и надута вена, започваща от дясната страна на интимните части и стигаща отзад до под коляното, която ако стоя права ужасно боли. Купих си лекарства, чорапи, лежа, но няма оправия. На някого случвало ли му се е подобно нещо и дали след раждането ще се облекчат нещата?  newsm78
Виж целия пост
# 1
След раждането незнам,но определено може да има усложнения при самото раждане от напъването.
Майка ми имаше подобен проблем.
Посъветвай се с лекар.Хич не е безопасно да ти даваме съвети тук,а и имаш малко време до раждането.

Леко раждане!
Виж целия пост
# 2
На мен не. На моя позната - като при теб. Повече лежеше, носеше денонощно чорапите и след раждането се оперира.
Виж целия пост
# 3
Лично аз не, но снаха ми имаше и с двете си бременности.
Освен специалните чорапи, които носи и повечето лежане и препоръчаха да роди със секцио.
Около месец два след раждането вените се поуспокоиха, но и до сега при повече физическо натоварване се надуват и болят доста.
Виж целия пост
# 4
Имах на левия крак. Появи се към шестия месец на втората ми бременност. Изчезна почти веднага след раждането, но не беше толкова голяма, като описаната от теб.
Виж целия пост
# 5
При мен нямаше подобен проблем.
Виж целия пост
# 6
Слава Богу, нямах такива проблеми  Confused
Виж целия пост
# 7
не съм имала и сега нямам Praynig
Виж целия пост
# 8
Аз имам една точно отзад под коляното и ужасно ме дразни. В смисъл не ме боли, но ми синее на крака и се притеснявам, защото май е увеличава. Не съм пробвала да се мажа с нещо. Ще следя темата. Все не ми остава време да отида на лекар точно за това.
Виж целия пост
# 9
Никога не съм имала.
Виж целия пост
# 10
Според мене най-добре се консултирай с лекар по този въпрос.
Виж целия пост
# 11
Не съм имала такъв проблем слава богу.Консултирай се с лекар  Peace
Виж целия пост
# 12
Една позната има този проблем и ще ражда със секцио,така че нй-добре говори с твоя лекар.
Виж целия пост
# 13
Момичетата са те посъветвали вече-говори с лекар.Аз не съм имала,но знам,че от напъните нещо може да се усложни,особено ако е дебела и болезнена.
Виж целия пост
# 14
Не съм имала такъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия