коледен шопинг в букурещ

  • 9 398
  • 26
Здравейте, предварително се извинявам за това, че отново пускам тема която е вече обсъждана но мисля, че е добре информацията по тази тема да се обновява!
Мисля на 29.12.08. да отида на разходка и шопинг в Букурещ и тъй като ще ми е за втори път някои неща са ми вече ясни но все пак бих се радвала ако някой от вас даде някаква актуална информация за Икеа, Карфур, моловете и други интересни места за пазаруване. Wink
Виж целия пост
# 1
Здравейте, включвам се в темата и аз с въпрос. Има ли в Букурещ детски увеселителен парк, какъвто беше София Ленд?
По темата за пазаруването, ходила съм в мола в южната част, но не е нищо особено. Знам, че има по-голям мол в посока към летището, но нищо по-подробно.
Виж целия пост
# 2
Знам, че има по-голям мол в посока към летището, но нищо по-подробно.

Сигурно става въпрос за Feeria,той е след летището,близо до ИКЕА,огромен е бих казала.

Ходихте ли вече,как са коледните намаления?
Виж целия пост
# 3
Мола е огромен и е на един паркинг с Икеа УАУ !!!
трябва ти цял ден за да го огледаш  Peace
Виж целия пост
# 4
 Peace Запис! И аз съм до Дунав.Отдавна обмислям воаяж с колата до Румъния, но за сега само гледам отсреща пейзажа!  Mr. Green
 Който е ходил-да разказва подробно, моля!Всичко ще е от полза-цени, храна, спане и т.н.
Виж целия пост
# 5
Би трябвало разгара на намаленията да е след средата на януари. Лятото беше след средата на юли.

Планираме ходене тогава и ако все още има интерес, ще кажа повече подробности. Само, че ние ходим за един ден. Без преспиване. Ако някой знае не особено скъпо хотелче да сподели. Аз не намерих нещо, което да ме привлече, понеже предпочитам да си дам парите за шопинг, не за нощувка  Wink
Виж целия пост
# 6
skorpion ако отивате за шопинг само,а не за разходка с гледане на забележителности и т.н. няма смисъл да оставате с преспиване според мен.

Избирате си един делничен ден/по-добре/,тръгвате рано-рано,спирате за кафенце и към 8-9 ако сте в Букурещ ще имате цял ден да разглеждате.Поне 12 часа са докато затворят магазините.
Затова е по-добре да не се разпръсквате,т.е. например Икеа,мола отсреща,има и още един ако не се лъжа,но не съм ходила,има и много хипермаркети,времето пак няма да е достатъчно де Crazy  Но е по-добре отколкото ако трябва да ходите от една точка на града до друга,защото трафика ще ви забави ужасно много.

Иначе скоро няма нужда и от Букурещ-нали сме града на моловете Mr. Green,скоро заповядайте в Русе направо Laughing
Виж целия пост
# 7
 LaughingЩе взема да съчетая Букурещ със среща на бг мама в Русе-тамън ще се наложи преспиване!То и при нас във Видин заредиха едни МОЛ-ове...пари на човек не стигат да купува китайските простотии, закичени с безумни цени, но...нейсе!На мен ми се гледат и забележителности, просто едното върви с другото-музей, пазар, пазар, кафе, забележителност... #Crazy
Виж целия пост
# 8
и аз се интересувам от шопинг в Румъния и се записвам в темата  Peace
Виж целия пост
# 9
skorpion непременно да се обадиш като идваш насам Peace Ще ти намерим и свестен хотел Peace

Иначе знам,че има еднодневни екскурзии-водят те по забележителности,после малко на пазар и това е мисля,че на цена от 30 лв.Съвсем нормална според мен.
Виж целия пост
# 10
 Peace Само да се дръпне малко снегът и съм там!
Виж целия пост
# 11
Въпрос към тези, които пътуват с кола: трябва ли ни пълномощно, ако колата е лизингова? И каква пътна карта ползвате?
Виж целия пост
# 12
Има ли все още намаления в Букурещ? И дали до събота ще има?  Grinning Също така кой мол да изберем ?
Виж целия пост
# 13
Въпрос към тези, които пътуват с кола: трябва ли ни пълномощно, ако колата е лизингова? И каква пътна карта ползвате?
Пълномощното ни е друго, специално за чужбина - EU, без страните от ОНД + зелена карта, но може би зависи от Лиз.къща. Пълномощното не са ни го искали на границата. За пътна карта не мога да помогна, но мисля че има на всяка бензиностанция, карта на Румъния. Най-често ходим на Бенеаса шопинг център, които е до Икеа. Но на мен ми е много изморително за един ден да съм на шопинг в Буку. Обичам и да поседна на кафе и да си похапна някъде на спокойствие по време на обиколките из МОЛ-вете. Ако сте от по-далеч от Русе, по-добре е да отседнете за една нощ някъде. Помислете за шофьора, трафика в Буку е ужасен. Peace
Виж целия пост
# 14
Благодаря   bouquet Ще спим в Русе, шофьорът е печен. Освен това аз мисля да посетя само Икеа. А през пролетта ще направим една по-обзорна екскурзия при съседите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия