сериозен проблем с очите?!

  • 1 805
  • 11
Здравейте. Знам, че може би не е тук мястото да питам или да искам мнение.
Ходих на лекар, предписа ми капки за очи и гентамицин маз, но 5ти ден и състоянието ми е такова, каквото го виждате на снимката.
Евентуално да ми препоръчате много добър очен лекар или някоя бабина "магиика" или нещо, нещо.
Зачервяването е съпроводено с подуване, слепване, секрет, болка, напрежение и щипене...
Благодаря ви предварително  Hug Cry
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323027
Виж целия пост
# 1
Леле... горката... Направо те съжалих.
Ходя от години при д-р Маринова в клиника Торакс 1 на пл. Възраждане. Много е добра и съм много доволна. Внимателна и много си разбира от работата.
Има спешна очна клиника в болница ИСУЛ, работят денонощно. Отиди там, ако се чувстваш зле. Приемат и без направление.
Дано се оправиш бързо.  Peace Стискам ти палци.
Пиши какво е станало.
Виж целия пост
# 2
При подобен на описания от теб проблем аз се оправих с капки-суспенсия Тобрадекс.Не пишеш от кой град си,затова предполагам,че си от София.
Можеш да отидеш на преглед в Правителствена болница.Аз бях доволна от една жена,но не й помня името.Но предполагам,че всички са добри.
Виж целия пост
# 3
Леле   потарси  бързо  някои  добър   доктор.Скорошно  оздравяване.
Виж целия пост
# 4
Djessica88  какво стана с теб? Оправяш ли се?
Виж целия пост
# 5
Здравейте. Бях в ИСУЛ. Казаха ми, че е остра бактериална инфекция и да се въоража с търпение..... Sad Положението ми е същото, само отока е спаднал. До 10 дни ми казаха, че трябва да има подобрение.
Пожелавам ви хубаво посрещане на Новата година, а аз ще си я празнувам сама, заради очичките. Cry Cry
Виж целия пост
# 6
Много  съжалявам  ,че  ще  си  сама  на  празниците.Скорошно  оздравяване.
Виж целия пост
# 7
Oх, неприятно е точно нова година да посрещаш сама. И все пак ти желая през 2009  година много здраве, късмет и любов! Дано бързо да се оправят очите ти!
Виж целия пост
# 8
да не де окаже че си алергичва към гентамицина ,
Виж целия пост
# 9
Ама Гентамицина не е ли доста отдавнашен лек за такива работи? Никой ли не ти предложи Тобрадекс или Тобрамицин или въобще нещо от по-ново поколение? Ужасно е, и аз имам често проблеми с очите. Пожелавам ти скорошно оздравяване и весели празници! Hug
Виж целия пост
# 10
Неприятно е оставането сама на връх Нова Година, но го предпочитам пред това да отида някъде и да се влоша, заради цигарен дим, барут и задушена обстановка Simple Smile
Ще си слагам капките Сперсадекс и Офтакуикс и маз-та Тобрадекс и ще си пожелая в 00:00 здраве Simple Smile
Пожелавам ви весело посрещане на 2009г и ви желая много много здраве, то е най-важното.  Hug
Виж целия пост
# 11
Горката...мн зле изглеждат очите, да не е някакъв конюктивит... Sad
Аз имам голям проблем с очите в последните 1-2 месеца, но моите бяха в това състояние(като твоето) само един weekend, иначе са си нормални, с леко зачервяване отвреме навреме и слепване, сърбеж...понякога и болка от светлина и студено. Започнаха ми лечение с капки с/у нараняване и олющване на външния слой на окото с окацин, после т.к нямаше ефект ми ги смениха с макситрол, като каза, че вече няма олющване, но че са възпалени и е фоликулярен конюктивит. След една седмица отидох отново и ми ги смени с капки фларекс... От които обаче вече мн ме болеше глава( не само очите...). След това отново отидох на офталмолог и вече ми предписа изкуствена сълза, защото смяташе, че възпалението е от мн седене на компа и от изсушаване на очите... Е при мен има и друг проблем де- имам тиреотоксикоза, а това влияело на проблемите с очите. Та ми измери дъната и очното налягане и се оказа, че последното е високо. Сега пак ще ходя и ако е пак извън ст-сти, ще започнем лечение...  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия