До майките с по две деца- замисляли ли сте се за трето?

  • 5 670
  • 150

Анкета

Мислите ли за трето дете?

Опции:

Въпроса ми е по- скоро...как да кажа... Thinking..породен от чисто любопитство...
Е? ... защо? newsm78
Виж целия пост
# 1
Като бях бременна сега втория път - да, замислях се и за трето, но не сериозно Naughty. Не ми стиска. Но кой знае, може би пак след 10 години... Mr. Green

Сега видях, че си пуснала и анкета, но нито едно от твърденията не е вярно за мен Naughty. Не гласувах.
Виж целия пост
# 2
...може би трябваше да поясня, че второто трябва да е проходило...поне Rolling Eyes
Поли, твоето е още малко. разбираемо е... Wink
Виж целия пост
# 3
Ами не мисля, че това има значение, че е малко още. Не знам newsm78. Мисля да се придържам към стандарта.
Виж целия пост
# 4
И моето второ е много малко, но аз за себе си съм решила, че нищо не би ме спряло да имам и трето. Винаги съм искала да имам поне три деца.
Виж целия пост
# 5
Аз определено си мисля за трето като поотрасне малкият, сега не ми стиска.
Виж целия пост
# 6
На мен просто не ми се бременее пак, иначе бих имала и пет деца Peace. Ако измислиш някакъв такъв отговор в анкетата, бих гласувала.
Виж целия пост
# 7
На мен просто не ми се бременее пак, иначе бих имала и пет деца Peace. Ако измислиш някакъв такъв отговор в анкетата, бих гласувала.
Е, как?
Последната опция има и вариант за осиновяване... Whistling

(или искаш да ти пусна тема:
търся доброволка, която да ми износи вече оплодената
от моя съпруг лична яйцеклетка?) Wink Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз отговорих, че искам, но не ми стиска  Rolling Eyes
Колкото повече минава времето и малката расте, толкова повече ми се иска да изпитам отново тези чувства свързани с бременлийските трепети, с цялата суматоха около малкия нов член на семейството, ароматът на бебе у дома, развитието на детенцето,...но се страхувам  Confused Не се страхувам от това дали ще можем да го изгледаме  Naughty , а дали ще мога да го износя до край, дали всичко ще си му е наред, ...ей такива неща. Предната ми бременност не беше много лека и страхът, че всеки момент може да загубя бебето , си оказа влияние върху психиката ми  Confused
Може би след 5-6 години ще мисля по друг начин. Само да сме живи и здрави!
Виж целия пост
# 9
На мен просто не ми се бременее пак, иначе бих имала и пет деца Peace. Ако измислиш някакъв такъв отговор в анкетата, бих гласувала.
Е, как?
Последната опция има и вариант за осиновяване... Whistling

(или искаш да ти пусна тема:
търся доброволка, която да ми износи вече оплодената
от моя съпруг лична яйцеклетка?) Wink Grinning

Ами като пускаш анкета, трябва да предложиш достатъчно варианти като отговори. Не ми се бременее, не ми се осиновява за момента, но пък бих гледала повече деца. Ей това ми е отговора Crossing Arms.
Виж целия пост
# 10
Аз исках 3 преди да родя второто. Като родих и беше новородено се отказах, сега като  проходи е по- лесно, но поне още 4-5 г. ще изчакам, пък тогава не се знае как ще  е. Май повече искам, но не ми стиска както са казали по - горе.,
Виж целия пост
# 11
И двамата със съпруга ми искаме 3 деца. Някъде след около година мислим да започнем да раборим за трето. Само да сме живи и здрави.
Виж целия пост
# 12
....добавих и седма опция за гласуване.... Whistling
Други предложения? Thinking
Виж целия пост
# 13
Към момента трудно се справям с моите две деца.
Виж целия пост
# 14
И аз искам трето дете, но не ми стиска, много ме притеснява бременността, направо си ме е страх. Ако можех утре да го родя готово, веднага се навивам  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия