Знае ли някой???

  • 1 270
  • 9
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!

Здравейте, !А з съм от София, но преди 2 месеца подадох екпресна поръчка  за смяна на личната карта причината беше адресната регистрация.Смятах да открия фирма в община Костинброд но впоследствие се отказах,не съм ходила да си получа новата карта.Незная при тези обстоятелства дали ми е променен адреса и нужно ли е да пусна на ново документи за софийска регистрация?
Виж целия пост
# 1
щом са подадени документи картата вече я има, нова, мисля че за да подадеш наново документи в София първо трябва да си вземеш онази с адреса в Костинброд, защото старата ти лк вече е невалидна.
Виж целия пост
# 2
 doh

Мъка,мъкааа,мъка!
Това,че ти не си си взела новата лк
не означава,че не е реалност.
Разбира се,че старата ти вече е аут.
Как може да си толкова безотговорна!?
Виж целия пост
# 3
Как може да си толкова безотговорна!?

Хайде, хайде, ние всички сме перфектни понеже. Пита момичето, не иска оценки и обиди; по-спокойно  Wink
Виж целия пост
# 4
Е, айде сега не е станало кой знае какво. Ами питай там където си я подали или прати някой да пита какъв е реда. Аз например си смених адреса официално по документи /нали се попълват някакви бланки/ но на личната карта съм със стария. Понеже все отлагам да се снимам и не съм си подала за нова л.к. Пратих баща ми да пита и са му казали, че не е толкова фатално и като имам време да отида.
Знам, че случая не е същия. Но искам да кажа, че щом не си я взела и не си върнала старата не мисля, че е не е валидна. Няма логика като е издадена и да влиза в сила. Влиза в сила като се подпишеш и си я вземеш.
Виж целия пост
# 5
Мисля,че старата ти лична карта става невалидна като вземеш новата.Но новата все пак е издадена и не можеш да оставиш нещата така.

Ето тук можеш да провериш дали личната карта,коята е в теб е валидна http://nbds.mvr.bg/bds7/web.nsf/fVerification
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета и специално на Elfita проблема е в това , че се започнах курсове по програмата НА фАР по местожителството си в София и се притеснявам много , че ако съм регистрирана вече по новата карта ще стане супер проблем , просто незная какво да правя!
Виж целия пост
# 7
картата ми е валидна проверих и сега незная как да постъпя , да вземам ли новата
Виж целия пост
# 8
didiii7 ,трябва да си  вземеш  новата лична карта. Старата ти естествено,че  ти е валидна все още,а  и както са  ти написали,ще бъде валидна докато не си получиш новата.

 Не разбирам  това:

"...и се притеснявам много , че ако съм регистрирана вече по новата карта ще стане супер проблем ."

Доколкото разбрах, нямаш нужда от костинбродски адрес на личната карта,защото си се отказала да си правиш фирма там.Ако си решила да си отново със софийска регистрация, чак след като си вземеш  новата  карта си подай заявление  за  още по -нова карта,като ще ти се махне костинбродкия постоянен адрес и ще ти се запише  отново софийски за постоянен.

И още( дано не се разсърдиш  Sunglasses).Не мислиш ли,че си  леко  смахната ,прибързана и  безотговорна  шматка . Laughing
Виж целия пост
# 9
И още( дано не се разсърдиш  Cool).Не мислиш ли,че си  леко  смахната ,прибързана и  безотговорна  шматка . Laughing

ЗАПАЗИ СИ ПРОСТОВАТИТЕ КОМЕНТАРИ ЗА ГЬОЛА,......КИКЕРИЦО - СМЕШНИЦО.И ДА НЕ СЕ РАЗСЪРДИШ САМО
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия