много изпъхнали бузки !!!

  • 2 323
  • 23
Някой може ли да ми каже дали е имал подобен проблем и най-вече с какво го е решил  Rolling Eyes
 дъщеря ми има много изпръхнали бузки,купувала съм какви ли не мазила,като олио,мляко  на "Бюбхен","Хип","Чико"  ooooh!,но нищо не помага,педиатъра ни ни изписа едно кремче с което да се мажем около 2 сед. и и мина,но само да изляза с нея за малко на вън и веднага стават кърваво червени, а ако сме си в къщи са и само изпръхнали  Confused
Дайте някакъв съвет,че вече не знам с какво да я мажа   Tired
Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
С ЛИНОЛА ФЕТ съм го мазала моя като бебе, педиатърката ми го беше изписала за зимните месеци поради същия проблем. Абсолютно безвредно е за бебета , мазно и много помага.
Виж целия пост
# 2
Опитай с кисело мляко, когато сте у дома, после с премита мас. Peace На нас ни свърши работа! Ако не помогне, поне няма да навреди Mr. Green Навън мажа с "Corine de Farme" - бебешко кремче за лице за студено време. Hug
Виж целия пост
# 3
А лекарката ви какво казва Thinking
Виж целия пост
# 4
На нас само Нахткерцен ни помага(на др.Тайс)
Виж целия пост
# 5
A-derma кремчето за лице-на мен ми го изписа една приятелка,която е кожен лекар.Същност аз ползвам за дъщеря ми само козметиката на A-derma.Бузите и бяха на рани ooooh!
Виж целия пост
# 6
А лекарката ви какво казва Thinking

 Peace
Браво за въпроса.
Заведи детето на дерматолог.
Дъщеря ми имаше същия проблем като твоето бебе.
Беше на 8 м., когато така й се беше изранила кожата на бузките, че се наложи продължително лечение с антибиотична паста.
Дерматологът ме предупреди, че ще последват най-вероятно проблеми с кожата.
И до сега, особено през зимата, кожата на бузките й изпръхва и става доста груба.

П.П. Допълнително влоших състоянието й като я мазах с разни кремчета препоръчвани от познати.
Виж целия пост
# 7
Само с "Бочко" решавах този проблем.
Виж целия пост
# 8
А лекарката ви какво казва Thinking

 Peace
Браво за въпроса.
Заведи детето на дерматолог.
Дъщеря ми имаше същия проблем като твоето бебе.
Беше на 8 м., когато така й се беше изранила кожата на бузките, че се наложи продължително лечение с антибиотична паста.
Дерматологът ме предупреди, че ще последват най-вероятно проблеми с кожата.
И до сега, особено през зимата, кожата на бузките й изпръхва и става доста груба.

П.П. Допълнително влоших състоянието й като я мазах с разни кремчета препоръчвани от познати.

Ами Франческа точно заради това, което ви се е случило, мисля, че не е добре да се провежда самолечение...
Ето какъв е резултатът, когато се окаже, че има някакъв проблем, който няма да мине от кремчетата, препоръчани ми от съседката....
Виж целия пост
# 9
Съвет със лекар както са ти препоръчали преди мен. Моите и двете деца имаха този проблем , израснаха го .Сега се появява когато на баща им му хрумне блестящата идея да им сложи шал на лицето, стават целите на рани след това със седмици няма оправия.
Виж целия пост
# 10
А лекарката ви какво казва Thinking

 Peace
Браво за въпроса.
Заведи детето на дерматолог.
Дъщеря ми имаше същия проблем като твоето бебе.
Беше на 8 м., когато така й се беше изранила кожата на бузките, че се наложи продължително лечение с антибиотична паста.
Дерматологът ме предупреди, че ще последват най-вероятно проблеми с кожата.
И до сега, особено през зимата, кожата на бузките й изпръхва и става доста груба.

П.П. Допълнително влоших състоянието й като я мазах с разни кремчета препоръчвани от познати.




Нашият педиатър каза че няма  по сериозен проблем и да мажа с крем "ЛИНОЛА ФЕТ ",но не повече от 2 сед. е да оправи се но после пак на вън и пак изпръхнали бузки ooooh!
Та на мен въпроса ми беше дали има някакво олио или мляко което е по мазно за деца с по суха кожа Simple Smile
Много ви благодаря за съветите момичета  Hug
Виж целия пост
# 11
Миналата зима имахме подобен проблем. Решихме го с кремче на Мустела за студено време, разбира се след консултация с лекарката ни. Всеки път преди да излезем, мажехме обилно бузките, през целия зимен сезон. Със затопляне на времето спрях да го мажа. Тази зима проблемът го няма.
Виж целия пост
# 12
Нашият педиатър каза че няма  по сериозен проблем и да мажа с крем "ЛИНОЛА ФЕТ ",но не повече от 2 сед. е да оправи се но после пак на вън и пак изпръхнали бузки ooooh!
Та на мен въпроса ми беше дали има някакво олио или мляко което е по мазно за деца с по суха кожа Simple Smile
Много ви благодаря за съветите момичета  Hug
Според мен трябва да ви види дерматолог, а не само педиатъра...
Виж целия пост
# 13
Ами задължително мажи преди излизане навън и то с по дебел слой.
Няма такъв чудотворен крем, който да реши проблема а студа да не влияе. То на големи хора че им изпръхва кожата, какво остава за бебе.
Виж целия пост
# 14
Имам приятелка която така си маже детето преди излизане,става много червена ако не го намаже Confused
Може да я питам с какво,и да пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия