Откъде такава шейна

  • 794
  • 9
Знаете ли дали още някъде продават такава шейна, имало е в Хиполенд в Скай сити, но са свършили:

пластмасова, от 2 части - горната става за бебе, като се махне, става за голямо дете, има дръжка, с която се бута шейната, може и да се тегли, и струва около 90-100 лева.

Виждали ли сте някъде другаде?

Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
За това ли питаш http://family-bg.com/prX_3352.htm
Виж целия пост
# 2
Точно това, благодаря ти за сайта, ако не намеря в магазин, явно ще трябва да поръчам он-лайн.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Точно това, благодаря ти за сайта, ако не намеря в магазин, явно ще трябва да поръчам он-лайн.  bouquet

Тези шейни са на МОНИ имат склад на Илиенци преди да завали снега ги гледах, ама доста се чудя дали да взимам  newsm78
то снега беше за 2 дена я има още я не пак за 2 дена.
Виж целия пост
# 4
Ползваме такава шейна, но оригиналната/ немска/. Продават се на Горнобански път и в Бояна - цветарски магазини Гардения.
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички, в крайна сметка намерихме в Хиполенд в Люлин, не знам дали е оригиналната - казва се Snow Runner, за 115 лв.
Виж целия пост
# 6
Оригиналната e KHW  Peace
Виж целия пост
# 7
Ами, на външен вид изглежда точно по този начин /но я видях в парка/, нашата е още в кашон и не съм я разгледала, мъжът ми я купи вчера, дори не съм видяла кашона и какво пише на него, ще проверя довечера.
Виж целия пост
# 8
И ние имаме немската, благодарение на отзивите на mam@ и chocha Hug. Ако китайската е също толкова здрава, голяма и удобна, си заслужава, защото цената е наполовина по-ниска Mr. Green A изглеждат еднакви, поне на снимка.
Виж целия пост
# 9
Предполагам разликата е в качеството на пластмасата, както е и при столчетата за кола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия