Карали ли сте нова година в къщи?

  • 5 767
  • 77
 Сигурно ви се е случвало, но в какъв период от живота ви е било това....?
Аз се сдухах пак...покрай празниците....последните с баща ми ще бъдат. Дните му са последните. Проблема не е че на нова година ще съм в къщи....проблема е по-дълбок...посдтисната съм, тъжно ми е по тези празници понякога. Миналата година, по-миналата, по-по, миналата..бяха някак си особено прекрасни. Но тази - не. С мъжа ми бяхме скарани по коледа и следващите няколко дни - за глупости, но на мен ми се е насъбрало. До вчера неможахме да измислим нищо за новата година а на него така и не му се ходи никъде.....е 10 години разлика във възрастта толкова ли са много, че на мен ми се ходи...? Всъщност май се опитвам да избягам от някои проблеми, намирайки си развлечение.... не се получава.....
Чудя се.....сега си мисля...сами ще сме си, с детенце и свекърите....майка ми и баща ми ще са за последно заедно, всъщност немога да съм сигурна дали до тогава ще са заедно Cry А после? Следващите години? Ще бъда ли щастлива по празниците ? Нали така трябва...а и искам. А майка ми? Как ще бъде сама? Та тя е само на 50..... Тъжно ми е.....и странно. Вътрешно чувствам топлото и доброта....
П.С. Разглеждах темата в красива мама за облеклото, грима и прическите в празничната нощ. Затова се сдухах така. Благородно завиждам на всички.
Виж целия пост
# 1
и ние ще сме си в къщи,няма кой да гледа детето Hug както казваш насъбрало ти се е  action032
Виж целия пост
# 2
аз предпочитам да съм в къщи.Със любимите, естествено. Heart EyesАз съм от хората, за които домът е крепост и си се чувствам най- гуд у дома.Със семейството, приятели и така Grinning
Виж целия пост
# 3
И ние ще сме вкъщи и то само двамата с бебето Simple Smile
И на мен ми е някакси странно, защото винаги сме били в големи и шумни компании, но няма как тази година ще пропуснем, защото детенце е малко.
А ти недей се сдъхва толкова, всеки има трудни и тежки моменти, които бързо преминават  Hug
Виж целия пост
# 4
А ти недей се сдъхва толкова, всеки има трудни и тежки моменти, които бързо преминават  Hug

Дано ! Praynig
Виж целия пост
# 5
Сигурно ви се е случвало, но в какъв период от живота ви е било това....?

В какъв период ли, ами почти през целия ми живот. Много рядко съм празнувала Нова година в заведение, не ми е приятно. Но сме се събирали с приятели или у нас или у тях, а от както се дори детето сме си сами с него.
Изобщо не съм нещастна от факта, че няма да си облека рокля.
Не че не обичам да излизам, но специално на Нова година в заведение е по скоро ужас отколкото приятно преживяване. Една храна приготвена незнайно по кое време на деня, претъпкано с хора, най често някаква измислена певица, която идва и припява песнички на плейбек за половин час, изобщо предпочитам да отида на заведение по всяко друго време , не и на празник с куверти.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми е някакси странно, защото винаги сме били в големи и шумни компании, но няма как тази година ще пропуснем, защото детенце е малко.
всъщност, трябва да се свиква- когато има детенце, шумните компании са вече някакси встрани. Hug
Виж целия пост
# 7
пасинет, разбирам те и аз съм много домошар човек, само че тази година която изминава, нещо сме в застой....болести, малко финансови затруднения и почти никакво излизане навън, за разлика от прената примерно която...хем с по-малко дете всичко на всичко вечерите в къщи бяха съвсем малко на брой! Обичам да се развличам....да излизам....не в шумни компании...даже само двамата ми е най-хубаво, но навън.....на различно !
Виж целия пост
# 8
кала съм си и като дете и като тийн понякога и сега с бебко....и хич не ми е подтиснато....нямам нужда от шумотовици, за да се чувствам добре, празнично и конфортно....
Виж целия пост
# 9
Последните 6 години караме в къши, лежим си, хапваме, пийваме, гледаме филми, от 3 годиниме и трима. Не се оплаквам! Peace
Виж целия пост
# 10
Нищо не ти пречи да си облечеш рокля,да се гримираш и да се чустваш добре вкъщи с любимите си хора :peace
Виж целия пост
# 11
Нищо не ти пречи да си облечеш рокля,да се гримираш и да се чустваш добре вкъщи с любимите си хора :peace

странно е,но идейно. Едни мисли не ми излизат от главата...
Виж целия пост
# 12
 Naughtyкак странно.Преди 5 дни Дядо Коледа идва вкъщи,да ни донесе подаръците Wink,майка ми,децата,сестрите ми, с техните деца и мъже,познай,само аз се бях гримирала,облекана и натокана Joy,защото за мен това е много хубав празник,и използвах случай да се наконтя,защото знам,че едва ли ще отида някъде навън,до края на годината.Чуствах се много добре,със самочуствие Peace
Кажи, какви мисли не ти излизат от главата,че няма да мога да заспя,голяма съм клюкарка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И на мен понякога ми е кофти настроението, но в крайна сметка това са празници и човек трябва да има малко дух и желание да прекара добре.
Ако тръгнеш с нагласата, че ще е тъпо и кофти, то наистина ще е такова.
Не виждам и в крайна сметка къде толкова искаш да ходиш на вън, при положение че това може и да са последните дни прекарани с баща ти. После ще имаш цял живот да си ходиш където искаш, голям егоизъм, голямо чудо.
Виж целия пост
# 14
В повечето случаи  newsm78
Празнуваме вкъщи с приятели, при приятели (но пак в домашна обстановка) и веднъж на вила, но сякаш предпочитам да сме си у нас, само като си представя, че на сутринта трябва да стана и да пътувам умряла за сън и ми става лошо  Rolling Eyes

Тази година сме пак у нас, със семейството на сестрата на мъжа ми, детето им е на година и половина, т.е. София ще е заета и ще можем да пием спокойно  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия