Моята макаронена салата,супер вкусна

  • 7 001
  • 16
    Продукти:
500гр макаронени изделия(най-добре ситни-кускус,или тези на малките фигурки
100гр маслини
4 яйца
1 консерва сладка царевица
1 прясна краставица или няколко от буркан
1 кут.майонеза
колбас по желание

   Приготвяне:
Макароните се сваряват за около 10 мин.Яйцата също се сваряват,обелват се и се нарязват на малки парченца.Краставицата и маслините също се нарязват на малки кубчета.Когато макароните се сварят,отцеждат се и се объркват добре с майонезата.Към тях се прибавят всички останали продукти-отцедената царевица,маслините,краставицата,яйцата,колбаса на кубчета.Всичко се обърква и салатата е готова.Сервира се предварително изстудена в хладилника.
  ПРИЯТЕН АПЕТИТ!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Чудна е тази салатка.И аз така я правя.Сега мисля пак да я спретна за Нова година Peace
Виж целия пост
# 2
Задължително ще се изпробва.
Виж целия пост
# 3
Много е вкусна наистина, но малко тежичка ми идва на мен......
Виж целия пост
# 4
И тъй като моите хора не са любители на макаронените изделия,вместо тях слагам сварени картофи  и всичко останало,както е твоята рецепта.Ако пък нямам подръка картофи става и с повечко яйца.ВКУСНО Е!  chef
Виж целия пост
# 5
И аз съм я включила в менюто за утре, само че вместо салам ще е с пушена риба и малко счукан чесън.
Виж целия пост
# 6
И аз я приготвям същата Peace
Даже си мисля да я спретна утре,а и е любима на мъжа ми  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ще опитам след Нова година!
Виж целия пост
# 8
"Моята" макаронена салата е почити същата. Правя я с кус- кус и без сварени яйца.
Виж целия пост
# 9
Много вкусно звучи тази салатка.Вече сварих 4 яйца,утре ще пратя мъж ми за майонеза и маслинки и ще я спретна.Весело посрещане на 2009 година
Виж целия пост
# 10
И аз правя такава и много я обичам, както и хората, които са я опитали.

Понякога вместо майонеза разнообразявам с доматен сос.
Виж целия пост
# 11
Това беше една от нашите новогодишни салати -половината със салам ,половината с пушена риба.
Виж целия пост
# 12
Никога не съм яла нещо подобно...Какъв вкус има?(ориентировъчно?) Вкусна ли е наистина и с какви ястия върви?
Виж целия пост
# 13
никога не съм опитвала салата с макарони  Rolling Eyes  но тази рецепта ми хареса  Peace
Виж целия пост
# 14
Много е вкусна наистина, но малко тежичка ми идва на мен......
Ако ми позволи авторката, мога да предложа една идея, когато майонезата се разбърква с малко кисело мляко и дори може да се добави малко черен пипер по желание. Самият сос става доста апетитен и убива тежестта от чистата майонеза и яйцата. Аз ще я направя още утре! Приятен апетит на всички!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия