Мъжете Стрелци ?

  • 20 951
  • 75
Така и така сте хванали зодиите подред,интерестно ми е какво мислите за мъжете стрелци от собствен опит ???


 smile3525
Виж целия пост
# 1
обожавам ги, но ревността ми идва в повече
Виж целия пост
# 2
брат ми е стрелец,добра душа,но за жените стрелци не мога да кажа същото Whistling
Виж целия пост
# 3
Мъжа ми е Стрелец, брат ми също, всеки по своему си живее в свой, често измислен Simple Smile, свят.
Всичко е до човек, коренно различни са.
Виж целия пост
# 4
Хм..аз съм стрелец и доста мои приятелки.Имам доста наблюдения над жените стрелци-най-голямо впечатление ми прави,че сме страшно свободолюбиви.Но така се случи,че вече живея със стрелец-обаче при него ревността му наистина ми идва в повече?   newsm78 
Виж целия пост
# 5
Странно и моята половинка е Стрелец, но не съм усетила ревност, никога.
Много общителен, шегаджия, с много тънка ирония в шегите, която не всеки разбира. Свободолюбив.
Виж целия пост
# 6
И моя мъж е стрелец, не съм забелязала да ме ревнува. Забележки нямам никакви. Жените са по-рязки, но и с тях се разбирам отлично.
Аз съм близнаци.
Виж целия пост
# 7
И мъжът ми е стрелец-изобщо не мога да кажа,че е ревнив. Лесно се живее с него-специално моят мъж тон не е повишавал никога,че даже и децата се смеят с него когато се опита да се прави на строг. Винаги е готов за купон,невероятен оптимист,вечно с някакви идеи в главата. Себелюбив е ,но на фона на останалото и това се търпи.
Виж целия пост
# 8
Странно и моята половинка е Стрелец, но не съм усетила ревност, никога.
Много общителен, шегаджия, с много тънка ирония в шегите, която не всеки разбира. Свободолюбив.

По същия начин описвам и аз моя мъж Wink
Виж целия пост
# 9
Абе и моя е общителен,веселяк е по принцип като мене,обича купоните,вкъщи помага много,семейството издига над всико друго но...с тая ревност май е черта на характера независеща от зодията...,защото и аз съдейки по себе си и други жени стрелци знам,че стрелците са адски свободолюбиви но като видях ревността в мъжа стрелец реших,че може при всички мъжки стрелци да е така а то май не е  newsm78
Виж целия пост
# 10
ха ха таман се бяхме оженили - а ние не бяхме гаджета преди това по стечение на обстоятелствата  Grinning - та си гледаме един филм и аз коментирам как сигурно е нормално хората да кръшнат поне веднъж в живота си  ooooh! леле като грабна чаршафите и бам на пода, аз се свих в един ъгъл и незнам какво става  Shocked то верно бива ревност ама тяхното е в много повече  Joy сега като се сетим и се заливаме от смях ама тогава не се познавахме още  newsm78
Виж целия пост
# 11
Значи има и други ревниви до болест мъжки стрелчета?   newsm78 Как се лекува бе хора? Тва е кусура.Друго няма,откъдето и да го погледнеш си е мъж-мечта Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Много са мекушави според мен  Naughty Затова си намират властни жени  Laughing
А жените стрелци са направо огън  Whistling Аз и преди това разправях, та взех че родих  една  такава  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Оф моя изобщо не мога да кажа,че е мекушав.Така си отстоява ревностно позициите,че ми е доста трудно да се справям . Не,че се боря за лидерство.Вярно е,че жените стрелци сме властни,искаме всичко да е в наши ръце и когато не е изпадаме в истерия.За мъжът стрелец по мои наблюдения мога да кажа,че много се перчи като петле ( особено пред хора ) докато на саме може да признае много неща.Много , страшно много суетен,може с часове да стои в банята и пред огледалото.Пази си вещите страшно много и е страшен чистник.Аз съм по-разпиляната.....
Виж целия пост
# 14
Моят мъж е Стрелец. По принцип е ревнив, но няма поводи да го покаже и амосферата е спокойна.
Дразни ме, че е много краен на моменти и вижда нещата в черно и бяло.
Понякога е голям идеалист, и това не ми харесва.
Иначе е спокоен, търпи мен и моите настроения. Но като се зачете в книга/загледа във филм, изключва за света наоколо. Каква жена, какви 2 деца, какви 5 лева?
Решенията, които взема, не винаги са най-правилните. Голяма грешка е да се запъна на момента да го убедя в обратното. Изчаквам да мине време, да отлежи идеята и после сам идва на моето Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия