Дълбок сън

  • 1 026
  • 4
Според вас болестно състояние ли е дълбокият сън?Моят приятел много дълбоко спи,което си му е голям проблем-телефони,звънци,аларми..нищо не чува и не може да го събуди.Поради тази причина на няколко работи е бил уволняван-успивал се е.Ако няма човек до него да го буди нищо не помага.. Sad
Посъветвайте ме нещо..
Виж целия пост
# 1
Здравей!Ами спи му се на човека, може да е преуморен.Да си ляга по-рано, че да се наспива добре.
Баща ми е така.Беше пробвал с какво ли не-будилници в теджери, няколко часовника до главата.Сега си купил някаква аларма, която издава толкова силен звук, че ще събуди и умрелите.
Виж целия пост
# 2
Имам такава приятелка...и да ти кажа с годините се установи не само ,че това не и е проблем, а е доста по-здрава от мен...
Бяхме на квартира заедно 3 години ,какво будене беше от моя страна,какво подканяне..ами оказа се че има здрави нерви и това е (за разлика от мен...щото аз пък скачам и при най-малкия шум)
Виж целия пост
# 3
Това неговото не е от преумора,винаги е бил така Sad Мого лошо винаги се съобразява каква работа започва и дали се става много рано или дали има и нощни смени,просто защото не може да чуе алармата Tired
twix какъв е този часовник,трябва да се пробва!
От нета бях изтеглила една мелодия за  gsm с някакви херци,супер дразнеща,направо пили на мозъка,обаче моя човек си спи като къпан,изобщо не му прави впечатление,а хората покрай него си умираме  Laughing
Виж целия пост
# 4
Ужас. Сигурно му е много трудно на момчето.
Въпреки, че отстрани е малко смешно.
Но не мисля, че има нещо опасно за него от дълбокия сън, освен неудобствата, които причинява де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия