прищипан нерв или мускул

  • 3 916
  • 5
Моля ви за съвет!
От две седмици съм с кашлица, която вече отшумя. Но от нея ли или незнам, в дясната гръдна част та чак отстрани усещам нещо като прищипване. Незнам как да го обясня точно, но е много неприятна болката, когато тръгна да се протегна или свия напред. Дали ако намажа с Фастум гел ще облекчи или трябва да чакам да мине с времето?
Моля, ако някой е имал подобен проблем да сподели...
Виж целия пост
# 1
намажи се,можеш да пиеш невралгин и невробекс или да чакаш да мине от самосебеси-това,ако е невралгия.да не е мускулна треска от кашлицата?
Виж целия пост
# 2
Интеркостална невралгия.
Мажи с фастум гел и приемай милгама.
Може и нещо обезболяващо - например аулин.
Виж целия пост
# 3
да не е мускулна треска от кашлицата?

Много е вероятно и това да е! Не знам точно какво е, но болката е отвратителна. При смяна на позата все едно нещо ме дърпа точно там.
Благодаря ви майчета, ще порбвам всичко докато видя облекчение.  bouquet
Весело изкарване на празника!
Виж целия пост
# 4
Здравей!Не съм лекар и не мога да изкажа 100% мнение,но мога да коментирам от страна на патил.Минавала съм през подобни неща-балерина съм класическа,а при нас травми много и време малко за възтановяване.Опитай с магнезий разтворими таблетки в комб. с Невробекс по 2бр. 4 пъти на ден.От това мускулите ти ще се отпуснат а нервните окончания успокоят!Успех и с това да си останеш през новата година!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти за съвета. Все още не ми е минало, но болката като че ли е мааалко по-слаба. Утре ще взема магнезий и смятам да пробвам .....и това!

Честита Нова Година на всички ви! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия