Календар на бременността

  • 9 142
  • 111
Момичета, много ви моля да ми кажете от къде мога да си сваля тези сладки календарчета /във вид на лентички/, които виждам на много места.
Виж целия пост
# 1
http://www.lilypie.com/
Виж целия пост
# 2
Той проблема не е само откъде,но и как да си я използваш...поне за индианците като мене... Embarassed
Виж целия пост
# 3
Едно момиче от клуба на дир-а днес си е дало труда да го обясни това на всички желаещи, защото това е вече 16-та тема с подобен въпрос.  Wink http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=16&Board=budeshtimaiki& … mp;sb=5&part=
Виж целия пост
# 4
е добре де, толкова ли е трудно да се кликне на която и да е лентичка и веднага се отваря нов прозорец със въпросната лентичка.

к'ва 16 тема, к'ви 5 лева?
Виж целия пост
# 5
Въобще не става така както си мислиш,така че се постарай да не се изказваш по въпроси дето ама изобщо не са ти ясни и не ги разбираш.

Ей такива 5 лева.....
Виж целия пост
# 6
Цитат на: renci
Въобще не става така както си мислиш,така че се постарай да не се изказваш по въпроси дето ама изобщо не са ти ясни и не ги разбираш.

Ей такива 5 лева.....


 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Twisted Evil

е, да трябва да си учил поне 5 год висшУ за това.
Виж целия пост
# 7
Лиорена,що не ходиш да се печеш някъде,като на твоята картинка?  Морето те вика,не чуваш ли?  Много ще те харесаме,ако си по-далеч от тук.
Виж целия пост
# 8
renci не искам да съм адвокат на никой,но определено това което е написала Лиорена е вярно  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Като кликнеш на лентичката и се зарежда нов прозорец със сртаницата на Lilypie.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Цитат на: mameto04
Той проблема не е само откъде,но и как да си я използваш...поне за индианците като мене... Embarassed

Момичето ясно написа,че не знае КАК да я използва.Добре,ще кликне върху лентичката и какво,ще се появи лентичка с нейни координати ли???
Виж целия пост
# 10
Цитат на: vanilia
Лиорена,що не ходиш да се печеш някъде,като на твоята картинка? Laughing Морето те вика,не чуваш ли? Laughing Много ще те харесаме,ако си по-далеч от тук.



е к'во да ме вика морето? аз СЪМ на морето отдавна.
до преди малко бях на плажа с лаптопа си.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: vanilia
Цитат на: mameto04
Той проблема не е само откъде,но и как да си я използваш...поне за индианците като мене... Embarassed

Момичето ясно написа,че не знае КАК да я използва.Добре,ще кликне върху лентичката и какво,ще се появи лентичка с нейни координати ли???


Ами след нея друга мама е дала отговор на въпроса й.Така че тази тема вече е изчерпана. Wink
Ако  alex.t не е разбрала нека ми пусне лично съобщение с удоволствие ще и обясня  Stuck Out Tongue

Поздрави и всичко най,най  Laughing
Виж целия пост
# 12
Радина имах предвид че после има едни други салтанати дето трябва да ги направиш,за да се появи в крайна сметка лентичката в профила ти.Това ми беше мисълта.

Лио ти като си вече на морето,що не вземеш да си починеш малко а?Та да вземем и ние тук да си починем.
А колкото до висшУто......е.....няма да коментирам.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: renci

Лио ти като си вече на морето,що не вземеш да си починеш малко а?Та да вземем и ние тук да си починем.



Никой не те задължава да ме четеш.

а между другото е супер - на плажа с лаптоп под чадъра на масичка, морето и мамешки форум.
може и биричка, но не е задължително пък.
Виж целия пост
# 14
Ти така се буташ навсякъде че то човек остава без избор.
Кадето и да погледнем все си ти.Повярвай ми ако имах избор не бих те чела./то не че си заслужава особено да те чете човек/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия