Сменяте ли залъгалките според месеците?

  • 3 166
  • 73
Здравейте, ние бяхме със залъгалка на авент от 0 -3 месеца. Купила съм му 2 нови за от 3-6 месеца, но му давам и от старите, мислите ли че е проблем newsm78
Страх ме е нещо небцето да не му се изкриви или де да знам и аз  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Като стана на 3 месеца и аз я смених,но като беше на 7 я изгуби и пак си продължи с малката.И нашите са на Авент.
Виж целия пост
# 2
На Авент сме и ги сменях.
Виж целия пост
# 3
И ние сме на Авент и ги сменям.
Виж целия пост
# 4
Сменям ги.
По добре като си почнала с по големите да не се връщаш на зад, защото бебето се обърква, не се притеснявай няма да му стане нищо Wink.
Виж целия пост
# 5
Не само, че ги сменям според възрастта, но ги сменям и всеки месец...
Виж целия пост
# 6
докато ги стерилизирах (иначе казано до 6-7 месец) ги сменях на месец и половина някъде, а след това на по-дълги интервали.
ние също ползваме на авент и съм гледала да се водя по месеците, за които са предназначени, по-различни са определено, но чак да изкривят небцето не ми се вярва. по-скоро е желателно да сменяш заради "износването" на силикона на бибите от стерилизацията, а и от ползването им Peace
Виж целия пост
# 7
моя син ползва бибите на авент,сменям ги според месеците,на месец и половина купувам нова биба Peace
Виж целия пост
# 8
Да сменях ги според месеците...
Виж целия пост
# 9
Алекс караше само с залъгалки  за 0-3 месеца.Купувах му и по-големи ,но не ги искаше.Махнах ги окончателно на 1г3м Peace
Виж целия пост
# 10
Синът ми още е със залъгалка от 0 до 3 месеца. Следващите вече ще ги купя по-голям размер.
Виж целия пост
# 11
Няма проблем. Бибите са единственото, което не харесвам на тая фирма, Нук са по- добре, по- добре прилягат на небцето и не му заемат половината мууцунка.
А и на Нук са за по- дълго време
Виж целия пост
# 12
До преди 10 дена стабилно си ползваше така наречената "буба" и след няколко проби на други марки се спряхме на Авент, сменях ги на два месеца. Имахме най-различни цветове, според различните тоалети  Flutter
Последните ги прегризваше, но не се предаваше.
Авент имат равна част и не са извити по лицето, докато останалите биберони на Чико и Нук са извити по лицето и при по-бузесто бебче, каквото беше нашето, се врязваха и оставяха черти по бузите ooooh!, с Авент нямахме тези ядове.
Виж целия пост
# 13
Аз съм взела на малкия залъгалка на Нук, сменям я спред месеците.
Виж целия пост
# 14
Сменям я според месеците и не е имало проблем да не я приема или да свиква трудно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия