Имам нужда от промяна!И от съвет..

  • 3 544
  • 33
Simple Smile Здравейте,красиви мами & дами!
Наистина имам нужда от промяна,но още събирам смелост и реших да се обърна към вас..никога не съм била с къса коса,най-много е била метър и 20,най-малко до раменете..
а сега искам да мина от това> http://i40.tinypic.com/35lg585.jpg
към нещо такова> http://graphics.jsonline.com/graphics/owlive/img/jul02/parker072102_big.jpg  и цвят рижо..или нещо в червеникавата гама,но не каквото е сега..
моля ви,дайте ми съвет,знам,че ще сте достатъчно обективни  и съм отворена за всякакви предложения! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ще ти отива  Peace Бягай на фризьор смело  Peace Наскоро от тъмна си промених косата на руса като никога не съм била руса и много се харесвам такава, не го мисли Peace Цвета е хубав  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Направи си промяна,мисля че ще ти отива.Много е подходяща за твоя тип коса.Пожелавам ти успех,и пусни снимки да те видим  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Hug
Цветът със сигурност ще го бъде,за дължината не знам все още..не мога да сисе представя с толкова къса коса,а иначе ми е доста чуплива и предполагам,че ще се доближава до снимката.. от друга страна..Коса е,расте все пак Simple Smile
снимки ще има,но към 23ти януари,на 22ри заминаваме за Виена по случай рождения ми ден и съм замислила преди това да посетя фризьорката Simple Smile
Виж целия пост
# 4
и аз мисля ,че ще ти седи добре Flutter Peace
Виж целия пост
# 5
Новата прическа, която си избрала е идеална за формата на лицето ти. Дори мисля, че ще ти отива много повече от старата. Риж отенък ще стои страшно добре на тена ти. Изобщо няма да сбъркаш ако избереш и цвета на Кари. Червените отенъци ги намирам малко олдфешън, но това е мое лично мнение. Ако се решиш на промяната непременно ни покажи резултата! Успех!  Peace
Виж целия пост
# 6
   За дължината незнам, но с бретон ще ти отива повече, защото имаш високо чело.
Виж целия пост
# 7
Бретон със сигурност не..и аз мислех,че по същата причина ще ми отива,но изглеждах умопомрачително смешно  newsm78
мислех си за нещо свеетло шоколадово като някакъв по-модерен нюанс,но от мъъничка си мечтая да съм рижа..  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Бритоните са много секси нещо, но на права и гладка коса, която пада надолу. Твоята както виждам естествено стои повдигната. Високите чела намирам за красиви и не виждам смисъл да се крият. При тях само трябва да се избягва прекалено дълга и прилепнала коса, която обрамчва плътно лицето и се получава ефект а ла Мона Лиза.  Твоята коса е чуплива и стои „въздушна”, така че не те „забулва”. Но съм убедена, че по-къса коса ще ти стои по-добре ако след като я подстрижеш продължи да бъде така чуплива.
Рижото е цвят, който изключително малко жени могат да си позволят. Много различен, шикозен и романтичен. Точно за Une Rêveuse като теб! Друг е въпросът дали ще се получи хубав нюанс. Виждала съм морковен резултат af ...  #Crazy Е, в такива случаи една шоколадово кафява боя отгоре спасява положението.   redecoration
Виж целия пост
# 9
И според мен прическата ще ти отива, както и цветът, така че действай смело. )))
Виж целия пост
# 10
Много ще ти отива!
Виж целия пост
# 11
Аз не мисля,че ще ти отива. newsm78
Виж целия пост
# 12
Според мен ще изглеждаш добре,пък и промяната не е драстична.
Виж целия пост
# 13
Според мен с новата прическа ще си много секси даваи смело и пусни снимка
след промяната Peace
Виж целия пост
# 14
Аз също си мисля, че ще ти отива.  Peace
Имаше един сайт, където можеш да си правиш прически, грим, да променяш цвета на косата си ... Защо не пробваш да се видиш, аз съм си правила такива опити и много помага при избора, а освен това е и забавно - http://www.taaz.com/  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия