Бебеправене и лекуване на гъбични инфекции - моля, посъветвайте ме!

  • 2 016
  • 3
Здравейте  Simple Smile

Сигурно ви е писнало от теми за гъбички и прочие гадости... Изчела съм доста от темите и тук, и в "Искам бебе". Сама не бих предприела лечение в никакъв случай, просто това, което бихте ме посъветвали и споделили, би било полезно за мен, за да се ориентирам къде съм аз.

Проблемът ми е, че съм генерално гъбясала... Sad
Бялото течение си го мъкна от 13-годишна, може би. В момента съм на 28. Излишно е да казвам, че съм се опитвала да го боря многократно - то не бяха хапове, вагинални глобули, дори едно от леченията ми включваше лежане на системи - не знам какво ми вливаха...

Другата екстра, която за жалост ме повтаря, е гъбичната инфекция по ноктите на краката - онихомикоза. Заразени са ми по един нокът и на двата крака. Ужасно е, особено лятото! Принципно не ми пречи - не ме сърби, боли, дразни и т.н., но не знам какви биха могли да бъдат последиците от нелекуване. Първия път излекувах онихомикозата с небезизвестния Orungal - казват, че било единственото средство, което напълно успешно мори гадовете и същевременно е доста силен  Blush Да, излекува ме, но за съжаление отново ми се появиха.... Нямам думи просто  #Cussing out


С приятеля ми мислим да започваме с опитите за бебче. Тук идва голямата ми чуденка - да отложим опитите и да започна отново с Orungal-а в опита си ала с един куршум - два заека, или пък да оставя излекуването на гъбичките по ноктите и бялото течение за след това (дай Боже да се получи бебето  baby_neutral )


И в тази връзка имам още един въпрос, свързан с бялото течение. Имайки предвид колко масов е този проблем, права ли съм да си мисля, че огромен процент момичета забременяват с бяло течение? Т.е. не че то би било пречка за забременяване, а просто са си бременни и имат бяло течение. Мисълта да съм бременна, да ходя на прегледи  и да раждам (евентуално) нормално с бяло течение, направо ме погнусява от мене си  Sick


Благодаря ви за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1
И в тази връзка имам още един въпрос, свързан с бялото течение. Имайки предвид колко масов е този проблем, права ли съм да си мисля, че огромен процент момичета забременяват с бяло течение? Т.е. не че то би било пречка за забременяване, а просто са си бременни и имат бяло течение.
Доколкото знам няма проблем за забременяването, но едно неизлекувано бяло течение може да коства конюнктивит на бебенцето.   Confused
Виж целия пост
# 2
Ако наистина си "генерално гъбясала", къде си хукнала деца да раждаш? Освен за себе си, за бъдещото дете мислиш ли?
За да страдаш толкова много от гъбички, явно имаш проблем с имунната система. Вземи мерки, погрижи се първо за собственото си здраве, пък чак тогава мисли за деца.
Между другото, сигурна ли си, че бялото течение е вследствие на гъбички? Може да има и други причини, но това може да го каже само лекар и то след съответните изследвания.
Вземи се в ръце, излекувай се и... успешна бременност и леко раждане!

ПП Забравих да уточня, че ако се лекуваш от гъбички, същото трябва да направи и бъдещият татко, иначе е безсмислено.
Виж целия пост
# 3
Първо се излекувай и тогава започни бебеправенето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия