Какъв крем за лице за бебе бихте ми препоръчали..

  • 33 267
  • 107
 newsm78 newsm78 Ползвам тозиhttp://www.framar.bg/product_review.php?id=30008069&page_spe … 5%CD+%CA%D0%C5%CC на Бочко но няма никакъв ефект. Бузите са му все червени и като шкурка са станали. Искам нещо което да успокои кожата и да я направи пак мекичка.
Какъв крем ползвате и за студено време за лицето??
Виж целия пост
# 1
Мустела! Peace
Виж целия пост
# 2
NACHTKERZEN на Dr. Theiss.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам крема на Бюбхен за студено време.Доволна съм.
Виж целия пост
# 4
И аз съм на тоя:

Виж целия пост
# 5
Много съм доволна от колд крема на Мустела,лицето на дъщеря ми не изпръхва и е добре защитено от студа.
Виж целия пост
# 6
Ползвам този крем и съм много доволна: http://framar.bg/excipial-bademovo-maslo-100-ml.-pid30001087.htm … D0%B8%D0%B0%D0%BB Когато се роди моя бебо беше с много суха и белеща се кожа, бадемовото масло го оправи след 2-3 намазвания. Много е силно кремчето и е точно за много суха кожа. Може да използвате този вкъщи, а навън колд крем на Мустела или друга фирма.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам крема на Бюбхен за студено време.Доволна съм.

 Peace
Виж целия пост
# 8
За дъщеря ми съм ползвала колд крема на Мустела и крема за студено време на Бюбхен. Доволна съм и от двата.
Щом пишеш, че бузките на детето ти стават като шкурка, пробвай NACHTKERZEN на Dr. Theiss, той ще е по-подходящ. Peace
Виж целия пост
# 9
На Мустела ила на Бюбхен.
Виж целия пост
# 10
По принцип ползвам още от баткото крема за студено време на Нивеа, не е никак лош. Но малката е с по-чувствителна кожа и напоследък я мажа с Nachtkerzen на др. Тайс. Страхотен е точно за такива проблеми.  Wink
Виж целия пост
# 11
в момента я мажа с кремче на Хипп - добър е   Peace
Виж целия пост
# 12

Мустела Стелатопия и Мустела колд крем, много съм доволна и от двата. Още от първия месец имахме проблеми с кожата на лицето и нищо друго не ни помагна!!!:peace:
Виж целия пост
# 13

Мустела Стелатопия и Мустела колд крем, много съм доволна и от двата. Още от първия месец имахме проблеми с кожата на лицето и нищо друго не ни помагна!!!:peace:
А какво друго ползвахте?
Виж целия пост
# 14
Ползвам крема на Мустела за вятър и студ. Доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия