Моля за малко помощ, става въпрос за куче..

  • 3 202
  • 21
Днес на път към магазин Фнатстико в жк. Надежда 3 , намерихме изоставено куче завързано с найлон, порода питбул, кучето беше  много дружелюбно и решихме да го вземем с нас, стана ни много тъжно, проблемът е че вкъщи вече имаме едно мъжко куче от същата порода и няма как да ги съберем заедно. Намерихме начин тази вечер да го оставим при един познат докато му намерим дом, проблема е че ще може да го гледа до утре сутринта понеже заминава.  Sad Моля ви за малко помощ, кучето е страхотно, търсим някой поне някой да го гледа за 2-3 дена до като намерим истински стопани за него, много е социализирано, има и хигиенни навици,мисля че е гледано в апартамент. Знам че повечето хора имат негативно мислене за тази порода,но ви уверявам че кучето е страхотно, със сигурност не е използвано за бой и т.н. домашно е, има 1-2 малки белега и не са от кучешки зъби..Не ми е проблем да го закарам на всякъде в София и храна мога да осигуря... Ето и малко снимки..







Благодаря ви предварително и Честита нова година на всички Simple Smile

П.С. Ако сметнете че тази тема не е за този подфорум, моля да е преместите в подходящия..
Виж целия пост
# 1
Много е симпатичен:-) Жалко, че не съм в БГ, бих го взела тутакси.
Прилича на старфорширски териер ( не знам така ли се пише..). Дано да си намери дом скоро!
Виж целия пост
# 2
На живо е страшно сладак, много кротко животно. Да прилича на стаф, понеже не са му рязани ушичките, дано да се намери някой да го вземе иначе ще го закарам на хотел тези 1 -2 дена докато си намери дом, понеже няма каде да го гледам Sad
Виж целия пост
# 3
Съвет: пиши в bezdom.info и в dog.bg Това са доста посещаеми форуми на хора, които се грижат за животни. Може някой вече да си го търси там, ако е загубено, или просто да се намери някой, който може да го вземе за малко.
Успех!!!! Дано се намерят стопаните, симпатичничко куче е!  Hug
П.С. Браво, че сте го прибрали  Hug
Виж целия пост
# 4
Писахме в дог.бг но за без дом, не се бях сетила, балгодаря Еовин, според мен не е изгубено, а умишлено захвърлено, пак и какъв стопанин трябва да си за да му сложиш вместо каишка, обикновен найлон..нямам думи
Виж целия пост
# 5
На мен все не ми дава сърце да вярвам, че хората могат да си захвърлят животинките  Sad
Виж целия пост
# 6
Много е симпатично и тъжно на снимките Cry Мъжът ми също много го хареса, но сме далеч от СФ и няма как да го вземем. Дано кучето си намери нови стопани възможно най-бързо! Praynig
Виж целия пост
# 7
Страхотно куче, наистина гледа тъжно, дано някой го прибере. Ето ти линк към форума на БМВ, там съм виждала да пускат теми за кучета, които си търсят стопани и почти винаги някой се е отзовавал. Успех!  Hug
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewforum.php?f=4
Виж целия пост
# 8
ще се постаря да му намеря дом, благодаря ви за идеите, ако познавате някой който да иска животинката ..пишете
Виж целия пост
# 9
дано скоро си намери нов стопанин.
как е възможно някой да си зареже животното, в този студ...
браво за постъпката, хора като теб ме карат да вярвам, че все пак има и човеци (все още).
Виж целия пост
# 10
Горкото животно  Cry.Дано извади късмет и попадне при добри хора,който да се грижат за него...Дано  Praynig.
Виж целия пост
# 11
Вики  Hug Видях темата и в другия форум.
Кучето е наистина много хубаво. Има тема за кучета в под форум Хоби, ако искаш питай там, може да се намери някоя добра душа , която да го приюти. Само внимавайте на кой го давате, че може да се злоупотреби..
Виж целия пост
# 12
При д-р Бобадова в София, зона Б5, може да се намери място за 1-2 нощи. Пусни гугъл с името й, има адреса на клиниката й. Ако ти откаже, ще има някакви предложения поне.
Виж целия пост
# 13
Защо бързате да уреждате кучето с нов дом, не мислите ли, че някой може да го търси в този момент и да страда за него? Може да е изгубено или откраднато...
А и не всички стопани на кучета ползват интернет.

ПП Какво означава "вързано с найлон"?
Виж целия пост
# 14
Как`Сийка днес ще лепя обяви за всеки случай, ако някой се обади докато му се търси дом, но ме съмнява някой да го търси, предвид вида на кучето.Беше много изтрадало и си личеше че беше мълтретирано и изосвено, доста мръсно.. Ако са го били и така са се отнасяли с него, някака си не ми се иска да им го връщам, ако по някакаъв начин се обадят да си го търсят, но ще видим...

Топи и аз те видях благодаря ти  Hug

Дано да се се намери някой да го гледа докато му намерим стопани...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия