My Toys- В света на играчките - 4!

  • 24 946
  • 505
Това е сайта :

 




Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , след това с бутона под него Gutschein nicht  nutzen .
 Оттам ви връща пак на страницата с данните и фактурата, където трябва да сложите отметка в жълтото каре отдоло в дясно, под сумата за плащане /указано е с  червена стрелка  / и натискате Besstelung abschicken. Това ви води към следваща стъпка, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта.После имате потвърждение на операцията.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул

Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената. При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер. Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер. Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


Кодове за намаление и подаръци

Намаление 10 ЕВРО - a9d9mk4ttwdl,само за нови клиенти
Намаление 5 ЕВРОpcyvh5sdyukl, ajdxxvrdmxjm, yh5ap9hdfs7d ,dtllctkcdapy
Намаление 10% от цената на всеки артикул - x7j9hetllnfd  , само за нови клиенти
Подарък чантичка на VTech : gratisvtech
Бебешки буйки - schwanger134

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ и КТБ.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
С една карта може да се плаща в няколко акаунта /до сега не са се уточнили точни бройки/
С благодарности към ДесиХ2  и  Мini 79 bouquet
И най-вече към marianik открила този сайт!

Към първата тема
My toys - В света на играчките!
My toys - В света на играчките- 2!
My toys - В света на игрaчките - 3!

 Приятно и успешно пазаруване на всички през цялата година!
                               
Виж целия пост
# 1
Най-искрени благопожелания за здраве и сили;
за ползотворни дела;
за топлота и доброта – дарявани и получавани;
за дни на радост с усмивки и веселие;
за мигове на сбъднати мечти.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за темата   bouquet , ще я следя с интерес. Мисля да пусна една поръчка тези дни, че доста неща съм харесала, само дано не се изчерпат,ю нещата докато умувам.
Виж целия пост
# 3
в колета,който получих вчера имаше брошура с код за намаление 5 евро - DTLLCTKCDAPY

танчето,добро оформление!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Честита Нова 2009 Година! Успешни покупки!

geri_kkoleva, с теб се чудехме за един екип на Найк. Ти дали случайно си го поръча? Аз днес се наканих да го взема, той пък изчезнал  Sad.
Виж целия пост
# 5
За много години и от мен момичета! Да сте живи и здрави, както вие, така и семействата ви! И пълни карти с парички! Laughing
Виж целия пост
# 6
Здравейте и от мен в новата темичка LaughingТаничка отново благодаря за добре уформената тема!  bouquet
Някой да е срещал гошчета за играчки?
Виж целия пост
# 7
Нека не броим дните и много да са ни парите!
Нека да живеем лудо и всеки ден да бъде чудо!
Нека зло под камък спи и по вода да ни върви!
Честита Нова Година!  remybussi newsm76 newsm51
Виж целия пост
# 8
За много години, момичета, бъдете много здрави и много щастливи!

Дай Боже само успешни поръчки за всички  Hug
Танчето, благодаря за труда ти   bouquet

а кога да очакваме намаленията на дрехи  Flutter
Виж целия пост
# 9
И от мен да Ви е честита Новата 2009 година здраве,любов и късмет да цари във Вашите домове. Heart Eyes

Някой може ли да каже от кога ще е януарското -голямо намаление ? newsm78
Виж целия пост
# 10
Танчето, благодаря ти за темата!

Аз си набелязвам неща за намаленията - дано реф. номера да са същите.
Виж целия пост
# 11
И от мен да Ви е честита Новата 2009 година здраве,любов и късмет да цари във Вашите домове. Heart Eyes


Peace Цоп в новата тема.За много години!!!!
Виж целия пост
# 12
http://nl.mytoys.de/on/.n?id=435884233&mc=SSM_10_ov&md5= … 8VL8AAAEdJ5CFudrX

оферта за подарък бебешки буйки, пише че е персонална, но я имам и аз и на акаунта на мъжа ми
ако някой иска да се пробва да я приложи


http://nl.mytoys.de/on/.n?id=421502234&mc=mt_nl_081207_html_ … 8VL8AAAEdJ5CFudrX

и офертата за подарък плюшено еленче
Виж целия пост
# 13
Честита Нова 2009 Година! Успешни покупки!

geri_kkoleva, с теб се чудехме за един екип на Найк. Ти дали случайно си го поръча? Аз днес се наканих да го взема, той пък изчезнал  Sad.

Pepi111, не го пуснах, иначе видях подобен в Мол-а, същият размер от момичешката и изглеждаше доста голям (дълъг), но горе в талията ми се видя малък за мен  Embarassed затова живот и здраве мисля да поизчакам след като родя  Peace

Честита темичка и от мен  Peace
Сега ще направя последен опит да пусна поръчка с картата си, и ако не успея  #2gunfire
Ако някоя мами има желание да ми помогне и да ме включи в поръчката си ще й бъда много, много благодарна  Praynig
Виж целия пост
# 14
За много години момичета живи, здрави   bouquet

И аз чакам голямото януарско намаление, да ли се знае кога почва  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия