Ягодка и Саса - поръчки, доставка и проблеми 2009

  • 62 115
  • 751
  Сайта на Ягодка  и   Сайта на Sasa    


За поръчката:Едно от най-важните неща, което трябва да знаете е, че не теглят парите за направената поръчка на секундата. Те могат да ги изтеглят до 45 дни от заявяването им. Това, че не са ги изтеглили 2-3 или 5 дни след като сте поръчали, НЕ значи, че няма да си получите нещата. Сумата е запорирана и при проблем с поръчката ще ви бъде възстановена, за съжаление отново се изчаква срок от 45 дни
Често искат да проверят сигурността на картата Ви и ще Ви поискат да потвърдите билинг адреса и секюрити кода -пратете им ги като  отговорите на мейла.После може да ви поискат  извлечение от банката както и платена сметка за ток ....... пратете им ги по факса .    
Удобен начин за разплащане, който ще спести всички тези ваши главоболия е регистрация на картата ви в PAYPAL - посредник между нашата банка и третата страна, на която се пращат парите, напълно безплатно
Отивате на www.paypal.com, кликвате на sign up now, избирате вид акаунт (в нашия случай – personal), избирате държава (в нашия случаи България) и попълвате следващата регистрационна форма – имена, адреси, email, пароли (въведете си коректно данните с които сте регистрирали кредитната си карта в банката). Следва проверка на адреса ви. Paypal извършва тази проверка /Automated Verification System/, за да се потвърди, че всъщност адресът ви е в системата поддържаща кредитните карти /credit card billing addresses/. Ако адресът на кредитната ви карта издържи проверката , адресът ви ще бъде потвърден и ще придобиете статус: Bulgarian – verified, вместо сегашния ви Bulgarian-unverified. Paypal ще ви попита чрез mail /или просто в самият сайт/ дали искате да потвърдите адреса си и той да придобие статус “verified”. След въвеждането данните на вашата кредитна (дебитна) карта, започва процеса по проверката на карата в PayPal, при който на вашата сметка в банката от която е издадена кредитната карта ще ви бъде представена сметка от PayPal за сумата от 1.95$ придружавана от четири цифрен код, който вие ще научите ако имате онлайн достъп до банковата си сметка, по полученото извлечение за движението по вашата сметка или като позвъните в банката и попитате за кода, който е дошъл заедно с изтеглените от PayPal пари (сумата от 1.95$) ще ви бъде върната обратно след приключването на проверката от PayPal). Кода изглежда така 1234PAYPAL-*EXPUSE        където първите четири цифри са кода за потвърждение. Вие трябва да въведете този код в специално поле във вашия PayPal акаунт, желателно без грешки иначе вашата карта ще бъде блокирана за използване в PayPal и ще ви се наложи  проверка по пощата или факса.

Подробности за поръчката от Sasa
1.Доставката е безплатна при поръчка над 75$
2.Отстъпки няма ,но се трупат бонус точки, с които след това може да си избереш от посочените продукти
3.Някой от продуктите са доста  по-евтини от Ягодка и при поръчка над 75$ излиза по-изгодно
4. Като направите поръчката ще получите два мейла като във втория ще е тракинг номера ,с който може  да проследявате поръчката си    
5. Срок на доставката -над 15 дена


Подробности за поръчката от Ягодка  
1.Доставката на козметиката  е безплатна
2. Доставката на парфюмите струва 10% от тяхната стойност ,но не повече от 15 дол.
3.Парфюмите и козметиката пристигат като отделни пратки нищо ,че са част от една поръчка .
4. Като направите поръчката ще получите два мейла като във втория ще е тракинг номера ,с който може  да проследявате поръчката си    
5.  Периодични намаления в Ягодка:
Top 20 specials-на 30 число всеки месец  
Special Purchase-на 14-15 число всеки месец                                                                                                  
7. Отстъпки при самостоятелно поръчване-при първа поръчка получавате подарък,при поръчка на три продукта получавате 5% със всяка поръка трупате % отстъпка като максимума е 10%

Проследяване на парфюми:                                      Проследяване на козметика:          
Швейцарски пощи                                                         Руски пощи
                                                              и
                                                     Български пощи


Приятно пазаруване  и по-малко писане в темата  Wink

Виж целия пост
# 1
хоп в темата  Peace
дано да не се налага да се пише в нея много  Laughing
Виж целия пост
# 2
 Hug
Виж целия пост
# 3
 Hug

ЕЕЕЕ много бързо скриха "посткристмас" офертите Sad-сега за парфюмите-бегом пак към Фрагрансекса ooooh!
Виж целия пост
# 4
...сега за парфюмите-бегом пак към Фрагрансекса ooooh!
Аз повече от там няма да поръчам. И моята карта са я прихванали,след като поръчах там. Добре,че ми се обадиха от банката да ме опитат дали транзакциите са мои,че щях да изгоря с 170 лв.
Иначе от ягодката и бютив са станали много бързи, за 1 седмица ми идват парфюмите,а преди най-малко 10 дни.
Виж целия пост
# 5
Честита Нова Година!
Виж целия пост
# 6
Тук съм. Hug
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета, на 31.12  направих първата си поръчка от Ягодката и сега чакам.  Mr. Green

Видях, че в първия пост има сайтове за проследяване на българските, швейцарските и руските пощи. Все пак доколкото виждам от моя тракинг номер пратките тръгват от Хонг Конг (или поне козметиката) за това мисля, че и сайтът на хонгконгските пощи би бил полезен за проследяване - http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jspPeace Не съм чела темите до сега, за това предварително се извинявам, ако този линк вече е бил даван и сте решили поради някаква причина да не го включвате в първия пост. Едва ли откривам топлата вода, но все пак ..Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз повече от там няма да поръчам. И моята карта са я прихванали,след като поръчах там. Добре,че ми се обадиха от банката да ме опитат дали транзакциите са мои,че щях да изгоря с 170 лв.
Днес ми източиха от картата около 100-тина лв  Sad имам СМС известяване, ама какво от това .... блокирах картата, но ме притеснява че са я регистрирали и в пей пал и вероятно това няма да ги спре да я точет до понеделник докато отида в бенката да ми блокират и сметката  ooooh!

иначе отдавна не бях пазарувала от Фрагрансекс /последната ми поръчка е от 19.08.2008, а последна от Ягодката от 22.11.2008 - нямам представа на кой да се сърдя
Виж целия пост
# 9
Аз повече от там няма да поръчам. И моята карта са я прихванали,след като поръчах там. Добре,че ми се обадиха от банката да ме опитат дали транзакциите са мои,че щях да изгоря с 170 лв.
Днес ми източиха от картата около 100-тина лв  Sad имам СМС известяване, ама какво от това .... блокирах картата, но ме притеснява че са я регистрирали и в пей пал и вероятно това няма да ги спре да я точет до понеделник докато отида в бенката да ми блокират и сметката  ooooh!

иначе отдавна не бях пазарувала от Фрагрансекс /последната ми поръчка е от 19.08.2008, а последна от Ягодката от 22.11.2008 - нямам представа на кой да се сърдя

Много е неприятно това с източването на картите, независимо от това колко пари са му дръпнали на човек.....като прочета някой такъв пост (от известно време зачестиха май) и вече ми се свива сърцето. Дано да няма такива случаи повече  Peace
Виж целия пост
# 10
Запис в новата темичка.
Виж целия пост
# 11
ga_aMa_He , тази сутрин пак ми се обадиха от банката, да ме поразпитат за сайтовете от които поръчвам. И според тях не е от фрагранса, а от beautive.com.  Засякли и друга карта с транзакции в бютив и след това има абсолютно същите транзакции за източването като мен. А аз пък бях толкова спокойна за бютив,но явно нещо е станало Thinking
Виж целия пост
# 12
 PeaceА не е ли причина за източването/нали и аз бях потърпевша Embarassed/ копирането на номерата от самия компютър,а не от сайтовете в които пазаруваме-на мен по-скоро така ми бяха обяснили Thinking
Виж целия пост
# 13
PeaceА не е ли причина за източването/нали и аз бях потърпевша Embarassed/ копирането на номерата от самия компютър,а не от сайтовете в които пазаруваме-на мен по-скоро така ми бяха обяснили Thinking
Не знам и аз вече какво да мисля. казаха ми,че може да е бил огледален сайт,ама нещо не разбрах как точно става.
Виж целия пост
# 14
Аз повече от там няма да поръчам. И моята карта са я прихванали,след като поръчах там. Добре,че ми се обадиха от банката да ме опитат дали транзакциите са мои,че щях да изгоря с 170 лв.
Днес ми източиха от картата около 100-тина лв  Sad имам СМС известяване, ама какво от това .... блокирах картата, но ме притеснява че са я регистрирали и в пей пал и вероятно това няма да ги спре да я точет до понеделник докато отида в бенката да ми блокират и сметката  ooooh!

иначе отдавна не бях пазарувала от Фрагрансекс /последната ми поръчка е от 19.08.2008, а последна от Ягодката от 22.11.2008 - нямам представа на кой да се сърдя

как така някой ще ти регистрира картата в Paypal. Как и от кого е получен 4-цифрения код за Paypal? Кой е активирал акаунта за Paypal от мейла ти?

Ако е пазарувано през Paypal им пиши и обясни проблема.

Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия