Мога ли да давам мюсли?

  • 3 165
  • 23
Днес обиколих бебешките магазини в града и никъде не намерих от мюслито на Милупа или Нестле за които четох тук.
Взех едно пак на Нестле и състава му е: пшеничен флейкс, царевичен флейкс, овесени ядки, лешници, сладки стафиди и смес от банани, папая, и кокосови орехи.
Сина ми е на 11 месеца, притесняват ме лешниците и косовия орех, въпречки че като погледна не виждам от тях.
Vivinceto  Hug Hug Hug сега ще влезе да ме окъпе с линкове, но въпроса ми е конкретно за лешника и кокосовия орех а не за мюслито.
Виж целия пост
# 1
Ти май не си взела бебешки, а обикновени мюсли. За тях е рано още. Бебешките са като каша и всичко е съвсем ситно.
Виж целия пост
# 2
Благодаря Блонди, да не е бебешки Peace
Ще го хапна аз а на детето ще потърся отново от бебешките мюсли Peace
Виж целия пост
# 3
Извинявайте, аз очевидно съм пропуснала информацията за бебешко мюсли на Милупа и Нестле, за което Мързеленди казва, че е чела тук.  Embarassed Бихте ли ми казали за какво точно говорите, какво представлява това бебешко мюсли, къде се продава? Аз не съм виждала, но сигурно защото не съм търсила...не знаех, че съществува Thinking
Виж целия пост
# 4
На Милупа май не съм виждала  Thinking, Нестле имат:

Виж целия пост
# 5
На Милупа има каша мюсли с йогурт и плодове
и още едно с  много зърна
Виж целия пост
# 6
ползвам само кашите на Милупа и съм много доволна,но тази Guten Morgen milchmüsli mehrkorn не ни хареса и на двамата
Виж целия пост
# 7
Момичета, благодаря за информацията!  Hug
Виж целия пост
# 8
Мързеленди, ти нямаше ли друг ник?  Laughing
Със сигурност имаше, но не мога да си спомня. Но този е един мноого веселичък някак  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 9
На Нестле съм ги виждала,но не съм пробвала,защото нещо ми отказва кашите.
Виж целия пост
# 10
Мързеленди, ти нямаше ли друг ник?  Laughing
Със сигурност имаше, но не мога да си спомня. Но този е един мноого веселичък някак  Laughing Sunglasses
Да имах - Сенди Peace smile3521, но тези дни някак си по ми подхожда новичкия smile3507. Колко наблюдателни съфорумки има newsm74 (тебе си те знам, понеже честичко надничам в януарската отчетна)
Благодаря ви и аз момичета за отговорите, днес поръчах в един склад от мюслите на Милупа и ми обещаха, че в понеделник ще ми ги доставят... да видим Thinking
Виж целия пост
# 11
а от кога обикновено?
Виж целия пост
# 12
Деси, тези които поръчах аз са от 10 месец.
Във вид на каша са май Peace
Виж целия пост
# 13
А какво ще кажете за зърнената закуска на Нестле, т.нар. Корнфлейкс ( с мед)- синът ми е на година и 3 месеца - вече дадох веднъж, как смятате?
 Ето за това става въпрос:
Виж целия пост
# 14
След годинката може да се дава почти всичко  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия