За рибката

  • 896
  • 12
как приготвяте рибка за дечица на 1г5м?Пак ли като за възрастни?Печена?Любими на семейството ни са скумрия,пастърва,филе от бяла риба,но стават ли и за дечицата пастървите и скумриите?Давала съм пюренца готови с риба,но май е време вече и за печена рибка?Споделете.
Виж целия пост
# 1
стават ли и за дечицата пастървите и скумриите?

Стават. И печени стават  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да.
Виж целия пост
# 3
До сега рибата я правя по един начин.
Варя картофи,моркови и лук.После слагам филето от пангасиус.
Подправки,задължително копър и целина.
Така ми е по-лесно и така я готвя.
Виж целия пост
# 4
Стават. Даже скумрията, често пренебрегвана,  е много полезна, богата е на омега 3 мастни киселини. Най-често вкъщи рибата я приготвяме с много зеленчуци, на фурна. Почти без никаква мазнина, буквално капки зехтин. Отгоре фолио. Много деца харесват рибата с картофено пюре, синът ми нещо не одобрява особено картофите, така че предпочитаната комбинация е със зеленчуци .
Виж целия пост
# 5
Да, както са казали вече момичетата спокойно можеш да даваш и пъстърва и скумрия.
Виж целия пост
# 6
Давам и трите изброени от теб риби(пъстърва,скумрия и бяла риба),също и сом,шаран.Повечето пъти печени,но някои и пържени съм давала.За гарнитура най-често варени картофи или задушени зеленчуци  Peace
Виж целия пост
# 7
Стават,аз пека с някакво сосче.
Виж целия пост
# 8
Спокойно можеш да даваш-варени,печени,със сос...както детето ги предпочита
Виж целия пост
# 9
Да, както са казали вече момичетата спокойно можеш да даваш и пъстърва и скумрия.
да Peace
Виж целия пост
# 10
Стават, печени най-добре. Или варени на някаква яхнийка или супа.
Виж целия пост
# 11
Стават, печени най-добре. Или варени на някаква яхнийка или супа.
И аз така я правех. Peace
Виж целия пост
# 12
Давам поне веднъж седмично, като я варя със зеленчуци - тиквичка, картоф, понякога добавям печена чушка или суров морков, настърган.
Благодаря за темата.   bouquet Подсеща ме, че вече мога да започна да я приготвям и по по-разнообразен начин. Проблемът е, че ние ядем друг вид риба и неговата я правя както на мен ми е най-лесно и бързо.
Което ме подсеща, че понякога, макар и рядко, му правя рибена чорба и му я давам с малко препечен хляб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия