Кафемашина Saeco - Nina Grey

  • 16 487
  • 16
Преди около 1 час си купихме от магазин Зора такава кафе машина http://www.saeco.bg/bg/models_b_nina.html . Веднага ми направи впечатление, че липсва гуменото уплътнение на цедката за кафе. Въпреки това пробвахме да направим кафе и както очаквах потече кафе и отгоре. Мъжът ми отиде веднага до магазина и оттам твърдят, че самият модел няма такова уплътнение - упътването било комплексно за 3 модела машини. В сайта на Saeco  за съответния модел в спецификацията гуменото уплътнение го има. Сега ще чакаме до понеделник, когато представителя на марката за магазина ще се изкаже по въпроса.
 А до тогава ако някой има такава кафе машина да каже имало ли е гумено уплътнение?
Виж целия пост
# 1
Ние вчера си взехме също Saeco, но модел Via Veneto. Има гумено уплътнение на ръкохватката, под цедката е /т.е. като се махне цедката се вижда, червено оранжево е на цвят/.
И при нас като направихме първото кафе се разтече вода отгоре, но не бяхме затегнали хубаво ръкохватката. После нямаше проблеми. 
Виж целия пост
# 2
В работата имаме същата машина, ама, често казано, Embarassed Embarassed   не си спомням да има гумено уплътнение на цедката.
Мия я всеки ден по няколко пъти и не съм го виждала.
Виж, на самата кафе машина, където се затяга цедката има гумено уплътнение, но на самата цедка - не.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Моята е като на irinopolis и не виждам гумено уплътнение. Първия път се разтече, но повече не се е случвало. Сигурно не съм я затворила добре. Иначе кафето е супер, с дебела пяна.
Виж целия пост
# 4
Ние вчера си взехме също Saeco, но модел Via Veneto. Има гумено уплътнение на ръкохватката, под цедката е /т.е. като се махне цедката се вижда, червено оранжево е на цвят/.
И при нас като направихме първото кафе се разтече вода отгоре, но не бяхме затегнали хубаво ръкохватката. После нямаше проблеми. 
   Откъде, ако не е тайна ? И аз съм и хвърлила око. Аз я намерих на най-добра цена в www.electron.bg - 17 и няколко лева.  Peace Вие за колко я взехте ?
Виж целия пост
# 5
Mirena80 , взехме я от
"Зора" за 195 лв. Не знам колко е в "Техно микс". Дават техните магазини в сайта на Saeco", но така и не отидох да ги видя там какво предлагат.

 Мисена -- какво стана с вашата машина?
Виж целия пост
# 6
   И аз мислех да ида в Техномикс - знам, че там има голям избор на Саеко. Пък ако е по-скъпо, пак от Електрон ще я взема.  Thinking А ако не е много нахално,  Embarassed би ли снимала някоя и друга чашка с кафенце ...?  Crazy  Hug
Виж целия пост
# 7
Кафе машината си е наред - явно наистина първият път не сме завъртели достатъчно добре цедката и за това е потекло. Все пак мъжът ми е ходил до магазина и там са казали, че вече били без уплътнения на цедката (има уплътнение само горе, дето се поставя цедката) и просто упътването към уреда не било редактирано. Както и да е - машината е страхотна и кафето е убиец.  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз искам такава машина. Доволни ли сте?
Мисена , от Зора -та в Младост ли я взехте? И дали има избор на модели там? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 9
karrita, доволна съм много от машината - кафето е с хубав и гъст каймак, който не изчезва след 5 минути.  Peace И да, от Зора в Младост 1 я купихме, като цяло има избор на кафе машини - различни марки и модели. Ние се двоумихме между една Делонги и тази Саеко, но консултанта препоръча Саекото и не сбъркахме като го послушахме.
Виж целия пост
# 10
Мисена , благодаря. Надявам се утре и аз да се сбобия с едно Saeco.  Wink
Виж целия пост
# 11
Ние вчера си взехме също Saeco, но модел Via Veneto. Има гумено уплътнение на ръкохватката, под цедката е /т.е. като се махне цедката се вижда, червено оранжево е на цвят/.
И при нас като направихме първото кафе се разтече вода отгоре, но не бяхме затегнали хубаво ръкохватката. После нямаше проблеми. 

Ние имаме същата и има гумено уплътнение на цедката, но както е казала irinopolis то е между цедката и дръжката и затова не се вижда. При нас също тече отгоре, като не затегната хубаво дръжката. Като слагаш кафето трябва добре да напаснеш дръжката, завърташ докрай,  след което дръжката се връща леко назад сама и тогава можеш да пускаш кафето.
Виж целия пост
# 12
Здравейте  Hug.
И аз имам кафе машина Saeco ,иска ми се да я почистя ,но не зная как.
Става въпрос за почистване със специалните за целта таблетки ,но в упътването не пише нищо по въпроса.
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 13
все още ли пиета кафето си от''саеко виа де лукс неро''  Simple Smileзащото и аз съм се зачудила за марката,между тази и ДЕЛОНГИ пак с крема преставки или как ги водят там....
Виж целия пост
# 14
ние също имаме кафе вашина SAEKO,но не е този модел като твоя,и нашата също няма гумено уплътнение на цедката,но пък съм супер доволна от кафето което прави http://www.saeco.bg/bg/models_b_via_veneto.html ето това е модела на нашата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия