Сватба

  • 6 537
  • 37
Момичета, предстои ми това страхотно събитие лятото и не можах да намеря подобна тема...а искам да съм най-красивата булка  Crazy Моля помогнете ми за модели с булченски рокли.Искам нещо изчистено,но и не-прекалено семпло....има още токова много въпроси по сватбата,но да започнем с роклята,че е най-важна  HugБлагодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2
Преди доста време попаднах на една снимка и адски много ми хареса,когато дойде и моето време бих искала да е нещо подобно Sunglasses Пнеже съм дребничка този модел много би ми "бягал"  Laughing
Виж целия пост
# 3
сладуранка Габи много красив модел  Hug
bonkaivanova пожелавам ти да се видиш в тази рокля   bouquet
Виж целия пост
# 4
аз бих те посъветвала да решиш до каква сума да е роклята, после може да ти предложим сайтове, за да ги разгледаш.
Виж целия пост
# 5
Влезни в www.svatbata.bg там ще намериш отговори на всичките си въпроси.
Виж целия пост
# 6
И в Дом и семейство има тема от къде да си взема рокля, така е озаглавена. )))

Иначе наистина първо определяш сума на роклята и после започваш с търсенето. )) Добре е модела да е съобразен с фигурата най-вече. ) За да не се получават гротескни изпълнения.
Когато правих моята сватба бях събрала страхотна колекция от рокли, но пък бях бременна в 4ти месец и трябаваше да отчета този факт. )
Разгледай сайта на Деметриус.
Виж целия пост
# 7
Тук има интересни
http://emociabg.com/
Успех и дано намериш най хубавата рокля за теб!!! Peace
Цените им са доста прилични!!! Party Hug Peace
Виж целия пост
# 8


 Peace
Виж целия пост
# 9
благодаря ви момичета!Много полезни съвети ми дадохте....на мен лимита ми е до 1000 лв....сага като чета колко неща има за подготвяне и изпадам в паника кога ще смогна с моето работно време  #Crazy
EllieD199 влюбих се в средния модел  Crazy
Виж целия пост
# 10
Аз имам доста модели на рокли. Мога да кача някои само ще помоля да ми обясните как да ги поставям не с линкове, а както вас направо снимката.  Laughing
Виж целия пост
# 11
stella_16 , честито, честито, честито и още 100 пъти честито!  Hug   bouquet



цъкк ... и още много други

Успех в подготовката, всичко да мине перфектно ти пожелавам и ... чакаме снимки после  Wink
EllieD199, харесах си тази вляво  Crazy
Виж целия пост
# 12
Преди доста време попаднах на една снимка и адски много ми хареса,когато дойде и моето време бих искала да е нещо подобно Sunglasses Пнеже съм дребничка този модел много би ми "бягал"  Laughing

Прощавайте, обаче това ми се струва адекватна рокля само ако булката е поработвала на магистралата.
Виж целия пост
# 13
Преди доста време попаднах на една снимка и адски много ми хареса,когато дойде и моето време бих искала да е нещо подобно Sunglasses Пнеже съм дребничка този модел много би ми "бягал"  Laughing

Прощавайте, обаче това ми се струва адекватна рокля само ако булката е поработвала на магистралата.
Да и на мене ми простее,мразя такива рокли,но всеки си има свой вкус.
Виж целия пост
# 14
Преди доста време попаднах на една снимка и адски много ми хареса,когато дойде и моето време бих искала да е нещо подобно Sunglasses Пнеже съм дребничка този модел много би ми "бягал"  Laughing

Прощавайте, обаче това ми се струва адекватна рокля само ако булката е поработвала на магистралата.

Мислех си го, но нямаше да го напиша.  Mr. Green Моята беше почти като тази от първата снимка (с детето), но в цвят шампанско.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия