Чакаме първото ни бебче-помогнете ни къде да родя :)

  • 927
  • 6
Здравейте,ето ме и мен в нашия сайт за мамите.Казвам се Виолета от Русе и очаквам първата си рожба Simple Smile.все още съм в началото,в 15-тата седмица.Най-вълнуващото и нещото което ме интересува(макар,че е твърде рано) е къде да родя.Чувам най-рзлични мнения и съм много объркана.Бих искала да получа мнение от жени които са родили на скоро в Ескулап в Русе или в Тутракан,защото се колеба много дали да родя в АГ-то в Русе.Четох,че нямало добри специалисти в Ескуап и ако се получи(НЕДАЙ СИ БОЖЕ)услужнение,там не можели да помогнат.Вярно ли е това?Ще съм много благодарна,ако ми отговорите и помогните да взема решение.
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360288.0
в тази тема пишат момичетата от Русе,попитай и тях..ако не си все още
Виж целия пост
# 2
Прочетох много коментари,но всички бяха от преди година две,а мен ме интересува,ако има нещо което се е променило(разирасе към добро). Simple SmileРазбирате притеснението  ми.
Виж целия пост
# 3
Прочетох много коментари,но всички бяха от преди година две,а мен ме интересува,ако има нещо което се е променило(разирасе към добро). Simple SmileРазбирате притеснението  ми.
влизаш в темата и ги питаш директно,те ще ти отговорят с прясно инфо
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти. Hug
Виж целия пост
# 5
Една моя позната роди и двете си деца секцио (не разбрах по желание или по медицински причини) в Тутракан. (Иначе живее в близо до София, а родителите  й са от Силистра и там изкарваше първите няколко месеца с бебета)
Виж целия пост
# 6
И какви отзиви има за там?Но първо ЗДРАВЕЙ Simple Smile.Много ми е приятно да вляза в тази хубава компания  и да споделяме такива прекрасни мигове за всеки човек който очаква първото си дете.Пожелавам на всички жени многощастливи мигове и ако по една или друга причина имат някакви проблеми и им е трудно да забременеят,да не се предават.Имайте малко повче вяра и не се предавайте,знам,че е трудно,но не е невъзможно.Просто не го мислете,че ТРЯБВА ДА СТАНЕ.БОГ  знае.Вярвайте в себеси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия