Колко време се преварява водата в ел.каната?

  • 985
  • 10
Колко време се преварява водата в каната?  Става въпрос за малко бебче  Ние също имаме и веднъж  само сме я пробвали засега, след като се роди бебчо ще зачестим, но ми направи впечатление, че за има-няма 2 минути водата беше доооста гореща.Колко време е нужно да се преварява, или 2 минути са достатъчни?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.
и аз така правех и не съм имала проблем Peace
Виж целия пост
# 3
Преварена вода е когато не само заври,ами и поври поне 5-6 минути.
Виж целия пост
# 4
Аз не съм я преварявала по-дълго. Просто като изключи каната, охлаждам и в шишето. И дребната е жива и здрава.
и аз така правех и не съм имала проблем Peace
по същия начин преварях и аз Peace
Виж целия пост
# 5
Тя каната изключва сама  Peace
Виж целия пост
# 6
Достатъчно е водата да заври, след което каната сама се изключва. Ако все пак искаш да поври още малко просто отвори капака и засечи още 3 минутки. Можеш да използваш и Девин с розов етикет. Тази вода не е необходимо да се преварява.
Виж целия пост
# 7
Отварях капака преди да се изключи и оставях да ври още минута.
Виж целия пост
# 8
Аз веднага като заври я спирах. В последствие обаче водата започна да вони на ток и пластмаса и за това я зарязах тая кана. После прочетох за вредата от пластмасата и отделянето на незнам ти какви си неща и започнах да си варя в метално канче Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Ами повечето кани изключват като заври водата. Те не са направени за преваряване. Но ние като купувахме нашата консултанта ми каза, че ако не затварям капака водата си ври без проблем. Сега си я ползвам и съм много доволна. Преварявам си я 10 минути на отворен капак и си е ОК. http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038194
Виж целия пост
# 10
Каната сама изключва като заври водата. Повече да ври няма нужда. Когато Калоян беше бебе съм я ползвала нон стоп. Никога не съм му стерилизирала шишетата - само ги миех и поливах с вряла вода от каната. Млякото също го правех с тази вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия