На чисто

  • 2 251
  • 32
Всяка нова година всички си пожелаваме да сме достатъчно силни да се отървем от нежеланите си товари и да започнем на чисто.
С нови мечти, ново начало, нова съвест.

Аз си пожелах:
-да не викам на детето, когато съм ядосана.
-да не ям, когато см ядосана.
-да не се чувствам длъжна да обяснявам на глупавите, че са глупави, когато съм ядосана.

Това като за начало, за пореден път.

да, да, явно имам проблем с овладяването на гнева си, знам hahaha
Виж целия пост
# 1
Ние даже гласно изразихме това ,което всеки е преживял през изминалата година и това ,което очаква и си обещава през следващата.
Аз обещах :Да бъда по-търпелива с децата!
                   Да се постарая повече да изслушвам и по-малко да съветвам.
                   Обещах си да не се тревожа за хора ,които 5 пари не дават за мен.
                   Обещах си да изглеждам добре във всяко едно отношение. Heart Eyes
Да видим докъде ще стигна.
Flutter
Виж целия пост
# 2
Прекрасно, пожелавам ти успех, защото знам, че това с търпението и децата... всяка една година е на дневен ред.
И честито-ти си смелчага! Откровено сподели.
Виж целия пост
# 3
  Много хубави неща си си пожелала и ти пожелавам да имаш волята да ги постигнеш наистина!  Преди време и аз все си пожелавах разни неща за новата година, но така си оставах с само с желанието. Вече промених много неща в себе си, но не сама и с течение на времето.   Simple Smile Успех ти желая!
Виж целия пост
# 4
Иска ми се:
- да съм по-търпелива с детето и да му отделям повече време.
- да не нося проблемите си от работата у дома.
- да не рухвам заради незначителни неща.
- да спортувам или правя упражнения, за да си възвърна моминската елегантност.
- да не драматизирам заради пуберските изстъпления на учениците си.
- да работя с повече удоволствие.

Дали ще стане - божа работа!
Виж целия пост
# 5
Не мога да си обещавам и пожелавам неизпълними неща.
Та по тоя повод аз не мога да си обещая, че ще обуздая гнева си, все пак в тази /новата/ година се връщам на работа. Чувствам се отлично когато се накрещя хубаво в пристъп на гняв понеже мнооооого дълго време ме заобикалят, мислейки ме за психично болна. Не ме закачат. И ми е добре.

Пожелах си спокойствие вкъщи. Има нужда. Трябва.

Виж целия пост
# 6
Хм, аз всяка вечер си обещавам, че от утре ще съм по-търпелива с децата... и всяка сутрин ме изненадват с нещо което ме изкарва извън нерви, та ходя кисела половин ден...
Обещах за себе си, да сваля няколко килца и да вляза във форма, дано спазя обещанието си към мен самата.
На съпругът ми обещах, че ще заминем с децата при него в Мексико, вече отлагам втора година  Whistling
Обещах да си лягам по-рано, за да съм свежа сутрин, а ето пак стана късно  ooooh!

Носът ми скоро ще е  Outta Joint от толкова неспазени обещания...
Виж целия пост
# 7
Аз си пожелах само здраве /както винаги/. Всичко друго е въпрос не на пожелание, а на желание.
Виж целия пост
# 8
 Много мразя да давам почти неизпълними обещания, ама се налага.Обещавам си да се постарая да не ям като за трима и да си върна човешката форма.
 
Виж целия пост
# 9
С нови мечти, ново начало, нова съвест.

Де да можех ...
Все същата стара буря съм си.
Иска ми се само малко по добра майка да съм.
Да имам повече търпение към детето и по малко към другите.
Виж целия пост
# 10
Много странно. Сега като се замислих нищо не си пожелах за разлика от други години. Само на ум пожелах честита нова година на един любим човек. Дано ме е чул.
Изглежда най-после съм се отървала от дежурните Големи Надежди. Ще се радвам да е така. Да съм щастлива точно сега, където съм, каквато съм и с когото съм. Амин!
Виж целия пост
# 11
Да спра да викам. И миналата година си го пожелах, тази година дано пък да постигна повече успех. Понеже не ми е присъщо и се дразня на себе си.
Виж целия пост
# 12
Да не ям месо.Да не викам по децата.Да не се чувствам виновна за нощите пред компютъра,защото те са естествено следствие от нечие поведение.Да не наранявам най-близките си.Да пия бира по-често.Да си намеря работа,ако Бърбория тръгне на ясла,защото вече полудявам.Да бъда добра.
Виж целия пост
# 13
Нищо не съм си обещала. Уви, остана ми един товар от предната, та ще си го мъкна още известно време. Здраве да е!
Виж целия пост
# 14
Писна ми да се лъжа. Нищо не си обещавам вече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия