Вяра и надежда има, време е да станем трима, четирима! 05.01 - 11.01.2009

  • 12 034
  • 243
Не можах да измисля по-глупаво заглавие, но ще ме извините! Wink Тежък грип ме е тръшнал и бацилите ми мътят мозъка. То се е видяло, че и тая нощ няма да се спи, ами поне с кафенце да ви почерпя.

Специална почерпка за най-ранобудните /или незаспалите, като мен/! Hug



Даже и понички ще ви направя. Леко с лактите, моля, има за всички! Crazy


Успешна седмица на всички! Heart Eyes И да се пазите от странно изглеждащи, смахнати хора! Със сигурност са грипозни!  Mr. Green
Пък ако ви се привиди еленът Рудолф, в голямо заблуждение сте! Аз съм бе, аз съм, просто масльонката ми даде нещо фира! Sick
Виж целия пост
# 1
Да се оправяш от този грип,има и други дето будуват,успешна седмица и на теб,и дано се стопи този сняг че ужас става с това предвижване.ДАНО СКОРО ТИКАМЕ ПЪЛНИ КОЛИЧКИ ИСКРЕННО ВЯРВАМ В ТОВА.
Виж целия пост
# 2
Добро утро момичета Hug Hug Hug
Хоуп,заглавието е страхотно PeaceБлагодаря зза кафенцето Hug
А ти се оправяй от този грип Hug
Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 3
Добро утро и от мен момичета   bouquet
Хоупче,много си е харно заглавието.Мерси за закусчицата  Hug Да се лекуваш,ей  Hug
Аз от днес съм официално в болничен и ще ви досаждам по цял ден  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
 Да се запиша и аз в новата тема
 Hope оправяй се бързо 
 Хубав ден на всички
 Сега аз тръгвам Wink
Виж целия пост
# 5
Добро утро, ooooh! как ще изкараме седмицата не знам!
Хоупче, и аз като теб се борих с едни вируси през почти всички почивни дни. Надвивай ги!
ЗюмбюлчеHug
Виж целия пост
# 6
Успешна седмица на всички! Heart Eyes И да се пазите от странно изглеждащи, смахнати хора! Със сигурност са грипозни!  Mr. Green
Пък ако ви се привиди еленът Рудолф, в голямо заблуждение сте! Аз съм бе, аз съм, просто масльонката ми даде нещо фира! Sick

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Хоупче  Joy направо ме разби цял ден ще се смея сама Joy

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА КУКЛИ ПОЖЕЛАНИЕТО ... АМИ ПОНЕ ПО ДВЕ БЕБЕТА НА ВСИЧКИ ТАЗИ ГОДИНА алчна съм знам АМА СИ ГО ЗАСЛУЖАВАМЕ Twisted Evil
Купона беше на 6 ските голям смяххх Laughing

Виж целия пост
# 7
Привет и от мен в този студен януарски ден  Hug
Как ли ще работим днес след толкова почивка Twisted Evil
Шошинка честит рожден ден  Hug
Майче и аз искам двечки,ама то не е от алчност ,а от много любов  Wink
Хоупче оздравявай бързо
лека и успешна седмичка ви желая
Виж целия пост
# 8

Здравейте, банда !
Празниците свършихаааааааа  ooooh! Хубаво беше !
Сега ще трябва да чакаме цяяяла година да дойдат отново   Mr. Green
Мерси за кафето и закуската, Хоуп !
Дано бързо пребориш бацилите, няма да им се даваш !

Виж целия пост
# 9
Ето и мен най накрая Hug!Гостито си замина,къщата е изчистена и няма и следа от доскорошните празници ConfusedСега наново почваме старата песен..
Много изпуснах,но бързо ще наваксам обещавам!
Хоуп,тенкю за хубавата темичка и кафенцето!И бързо да оздравяваш!
Гея,почивай,още малко остана! Praynig
Зюмбюлче,лек път и дано подарък скъп от БГ ти остане Wink,стискам палчета и се моля!
Миле,успешно инсе, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Майче,дай някоя и друга снимчица,та и ние да се посмеем! Grinning
ЗА всички ни дано новата седмичка донесе много хубави емоции,положителни тестчета и много късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Добро утро от мен  Hug

Хоуп благодарско за темичката и бързо оздравяване .  Hug

Зъбче , ха честита ти почивка , заслужена е  Hug

Зюмбюлче , стискам палци  Praynig

Лека и усешна седмичка на всички  Hug
Виж целия пост
# 11
Хоуп страхотно е заглавието мила на новата ни темичка да е честита на всички и много бебеносна  Hug
Днес сутринта беше моята инсеминация..............малко съм притеснена  Cry , в спермата пак има много левкоцити...знаете какво означава това,но доктора каза да не мисля лоши работи а само хубави,ако ми дойде на 3тия ден от цикъла да му звънна, и евентуално ще ни праща в София при доктор Кацаров .
Ох сега ще има да го мисляяя  Cry , как може 2 месеца на антибиотици и да няма никаква промяна  Sad
Съжалявам че съм настроена така но.........
Виж целия пост
# 12
Добро утро и от мен, банда Mr. Green
Шошинка, честит рожден ден! Прекрасни моменти и много усмивки!

Хоупче, супер си е заглавието! Peace Ти да се оправяш бързо, че иначе ще има бой Wink
Майче, появи се ти накрая, дупата да не е синя от ските Laughing Пусни малко матрял да се посмеем и ние Wink
Зюмбюлче, стискаме ти палци да си отнесеш скъп подарък с теб! Praynig
Цецито, дано всичко се нареди по мед и масло и да се получи от раз!
Виж целия пост
# 13
Привет, момичета. Виждам, че сте позитивно настроени в първия работен ден от новата година. Дано запазим този оптимизъм и дано Бог да е с нас!
Хубав ден от мен!  Hug
Виж целия пост
# 14
Добро утро момичета,

Хоуп, хубава е темичката, и благодаря за кафенцето, но от поничките ще се въздържа. Хей, и бързо да оздравяваш   bouquet

Шошката, честит рожден ден, много здраве, щастие, любов и всичко което ти си пожелаеш...


cecitooo, стискам палци всичко да е минало ОК  Praynig  bouquet

Хоуп, Цецито, Зъбче, Geia, Zazolinka , Равал, Минди, Дора, Black_rose, Майче, Мира, elgedel, Зюмбюл, llullu    Hug  bouquet Hug  bouquet Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия