Чай !!!

  • 3 976
  • 58
Давате ли на бебето си чай? Ако давате какъв е той: домашно приготвен или купен? Какво ви е мнението за чайовете на HIPP?
Виж целия пост
# 1
Аз давах дълго време чай вместо вода - до към 8 мес, защото вода не искаха да лизнат. Според мен е по-добре чиста вода, ако детето я приема защото е без захар. На ако не иска по-добре чай отколкото нищо. Доволна съм от хипп, мойте мн обичаха ябълка и маточина и успокоителния. Домашни съм давала само с попарата - шипка и липа.
Виж целия пост
# 2
Давах чай на Хип против колики вместо вода само през първите 2 месеца.Ефект нулев.Оттогава пие вода.
Виж целия пост
# 3


 Чай давах за колики на Хип, но не го одобри.Лятото в големите жеги изпиваше огромни количества вода, сега не иска.Мнението ми за чайчетата на Хип не е негативно, но ако иска вода, по-добре без тях.
Виж целия пост
# 4
Давала съм много от чайовете на Хип и до ден днешен нощем понякога му правя такъв чай.
Виж целия пост
# 5
доволна съм от чайчетата на Хип. Редувам чай, вода и сок за моя радост синът ми пие доста течности. Домашни чайове не съм давала. За попарата пак ползвам на Хип. Всеки ден му давам различни от шипка и малина, портокал шипка и ябълка, от боровинка и успокояващия с маточина лайка и липов цвят
Виж целия пост
# 6
Пробвах да му дам чай на ХИПП, когато беше на 6 месеца, защото не искаше вода, а бяха започнали жегите, но не го хареса. Сега не давам никакъв чай .
Виж целия пост
# 7
Докато беше по-малка давах Hipp,сега и давам купен чай,но много не го харесва.
Виж целия пост
# 8
Аз давам чай на Хип и си го харесва, по- специално ябълка и маточина , който е. Правя и чай от шипка.
Виж целия пост
# 9
Давах чай на Хип против колики вместо вода само през първите 2 месеца.Ефект нулев.Оттогава пие вода.
Абсолютно същата работа и при нас. Само на вода сме.
Виж целия пост
# 10
Моята дъщеря много обича чай на Хип (давала съм плодов чай и ябълка и маточина). Може да изпие по 150 мл наведнъж,а на денонощие се събират над 600мл.
Давам и билков чай от пакетчета, но него го пие в по-малки количества - около 300 мл на денонощие.
Ако пие само вода ще изпие само около 150 мл на денонощие.
И аз се чудя дали да давам много често чай на Хип, защото е подсладен. Май не трябва да се прекалява с него. Wink
Някой знае ли по колко течности трябва да пие дете на 1 годинка? Има ли долна и горна граница, за да е здраво детето?
Виж целия пост
# 11
На голямата давах чай, Бебезан, заради коликите. Малката не пиеше вода, камо ли чай. Не е нещо задължително. Голямата сега пие много чай с мед и лимон, по два - три пъти на ден.
Виж целия пост
# 12
не обичаше чай,сега пие лайка за зъбите
Виж целия пост
# 13
На Хип лайка съм вземала,харесваше му.
Виж целия пост
# 14
Доста време давах на Алекс чайовете на Хип - първо този за коликите, а после - чаят за успокоение и удължаване на съня. Харесваха му.
Сега давам основно чай от лайка - купен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия