Вибриращ колан със сауна ефект

  • 3 757
  • 7
Здравейте!Имате ли впечатления за този продукт от тила на рекламираните по телевизията от телешопа?Имам тлъстинки за стапяне по ханша,целулит и отпуснато коремче 3 месеца  след раждането.
Виж целия пост
# 1
да не говориш за севънонли потенс? има темичка за него в диетите на втората страница беше като гледах преди 2 часа.  Peace общо взето от лични наблюдения ефект много няма Wink
Виж целия пост
# 2
И аз съм на тази вълна-дали да си го взема или не.Сега ще потърся другата тема.
Виж целия пост
# 3
Аз го имам грам ефект а като почне уж да загрява почва да ме гори и кожата става кърваво червена,а ония измамници не ми приемат рекламацията. smile3515 smile3515 smile3515
Виж целия пост
# 4
...ако се разчита само на този колан, едва ли ще има кой знае какъв резултат...най добре е малко ограничаване с мазната храна и повечко зеленчуци.Ама това всеки го знае Simple Smile Иначе функцията му е по-скоро масажираща ,стига да може да изтърпите силните вибрации.Мен лично не ми допада .
Виж целия пост
# 5
Свекърва ми го има и е свалила 1 см., но тя и не се храни много (за месец). Peace
Аз се навих да си го купувам, но ще е чак февруари месец (вероятно).
Виж целия пост
# 6
Изобщо не се лъжете да си го купувате, нито полза нито удоволствие носи. От вибрациите ти се протрива кожата и чувството е нещо между сърбеж и парене.... Това сигурно е най-голямата глупост която съм си купувала.
Виж целия пост
# 7
И аз май се отказах вече от него като гледам колко са им ''качествени'' другите неща #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия