Травматолог за ръка

  • 2 415
  • 6
Моля, да ми препоръчате добър травматолог за ръка, става въпрос за палец на дясна ръка с накриво зарастнала става чиято костица опира не където трябва и боли.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
д-р матева от частна болница вита. иначе работи в исул.
Виж целия пост
# 2
За мен лично най-добрите травматолози с най-голям опит са тези в Пирогов.Визирам най-вече д-р Алексиев,който успя да оправи ръката ми,въпреки че костта беше счупена на две отделни парчета и пукната на още три места и се справи с проблема дори без операция.Възстанових се напълно и нямам никакви болки при влошаване на времето.
Виж целия пост
# 3
За мен лично най-добрите травматолози с най-голям опит са тези в Пирогов.

Абсолютно съм съгласна! Възстановиха ми перфектно счупен на три места глезен.
Виж целия пост
# 4
И моето мнение е, че в Пирогов са най-добрите  травматолози.  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм за Пирогов.
Виж целия пост
# 6
Моля, да ми препоръчате добър травматолог за ръка, става въпрос за палец на дясна ръка с накриво зарастнала става чиято костица опира не където трябва и боли.
Благодаря.


Имам счупване на лъчевата кост на дясната ръка(на 24 дни). Счупването е почти до ставата на китката. Бях в ИСУЛ и там наместиха костта без операция, като казаха че е наред и няма да има нужда. Ходих на контролен преглед и на снимката всичко изглеждало наред, но продължавам да изпитвам много силни болки и при най-малко размърдване на ръката или пръстите, които са доста подути и от време на време се сгърчват сами, като болката е ужасна. Искам да попитам дали това е нормално и заслужава ли си да потърся друго мнение?
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия