Нова изцепка, тоя път не аз де...

  • 1 745
  • 50
Разговор по телефона с дядо ми на село:

Той: Как е Оли?
Аз: Добре е.
Той: А говори ли вече?
Аз: Ами все още не...
Той: Нееее???? Ама как тъй, хич ли нищо не казва?
Аз: Ми не...
Той: Ааа.....е, вий ся кат дойдете на село, тя покрай животните ще проговори!

Направо си викам за кво са ни тези психолози и логопеди???!!! Нали си имаме животни на ело! Достатъчна е само една седмица и Оливия е станала цял професор!
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 1
 smile3532 rotfImbo smile3521
О, не е честно - дядо ти е просто велик !
Това е страхотен запис!
Виж целия пост
# 2
хахахахахахахах

 Joy Joy Joy
нямам думи просто Joy Joy
Виж целия пост
# 3
Покраи кои точно животинки  newsm78?
Дядото си го бива...  Joy
Виж целия пост
# 4
Та сега тренираме кудкудякане, мекане, бекане и тн. Тъй де, да можем поне добър ден да им кажем на животните, няма да се излагаме я...
Виж целия пост
# 5
Покраи кои точно животинки  newsm78?
Дядото си го бива...  Joy
Еми папагали нямаме...
Едно магаре имат...
Иначе кокошки, патки, овце, прасета, кози и друго май нямат...
Виж целия пост
# 6
 rotfImbo

Това ми напомня, 4е покрай животните едно време и други неща са правили хората  newsm53 Освен да си говорят с тях  newsm03
Виж целия пост
# 7
rotfImbo

Това ми напомня, 4е покрай животните едно време и други неща са правили хората  newsm53 Освен да си говорят с тях  newsm03


Ами да...
Готин дядо  smile3503 newsm51
Виж целия пост
# 8
Иииии ама и вие,

на 4овека му е драго 4е 6те види вну4ката и се е 4удел 4овека какво да каже, а има и друго не6то - децата понякога много харесват животните и ги приемат като свои приятели и си им бърборят не6то - то ясно 4е български от коко6ките няма да нау4и, ама 6те се отпусне детето - най-много някоя от дядовите думи4ки да запомни Hug хихи
Виж целия пост
# 9
 Joy  Joy  Joy  Joy  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha Joy Joy

Това ми хареса! Страшно оригинално е  Grinning

Casey ами да практикува ли са хората  и са се подготвяли за семейния живот  Wink
Виж целия пост
# 10
rotfImbo

Това ми напомня, 4е покрай животните едно време и други неща са правили хората  newsm53 Освен да си говорят с тях  newsm03


Хехе Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Я раздуй кво, че на мене ми е бедна фантазията Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing #Silly #Silly #Silly #Silly
Виж целия пост
# 11
 Joy Дядо ти е страхотна скица Joy
Виж целия пост
# 12
Хехе Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Я раздуй кво, че на мене ми е бедна фантазията Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing #Silly #Silly #Silly #Silly
Че кво, няма само за манджи да говорим  Mr. Green

Един горски ни разказваше такъв слу4ай едно време - дядо му изкарвал по няколко месеца с овцете в планината и пустото либидо си казвало думата  Laughing
Човещинка, какво да го правиш  #Silly
Виж целия пост
# 13
За дядо ти- ужас! Sick
Виж целия пост
# 14
Хехе Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Я раздуй кво, че на мене ми е бедна фантазията Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing #Silly #Silly #Silly #Silly
Че кво, няма само за манджи да говорим  Mr. Green

Един горски ни разказваше такъв слу4ай едно време - дядо му изкарвал по няколко месеца с овцете в планината и пустото либидо си казвало думата  Laughing
Човещинка, какво да го правиш  #Silly
Въх майко... Не ща и да си го представя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия