TIBERAL+кафе

  • 3 331
  • 8
След дълго чакане и претърсване на европеиските аптеки се сдобих с заветните 5 блистера TIBERAL (ornidazole)
 Доктора ми беше препоръчал да се въздървжам от ; алкохол , цигари , шоколад, кафе , газирани напитки , пикантни гозби и т.н. по време на лечението. НО всичко е ОК ама без кафе не мога .   Искам някой да сподели има ли някаква опасност и последици ако просто си пия поне по едно кафе на ден .
   Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 1
здравей,
след като доктора ти е казал да се въздържаш от кафе,значе наистина не трябва да го пиеш.Нямам представа дали 1 кафе на ден ще вреди на лечението,но доколкото разбирам това лекарство си го намерил с много мъки и не си струва заради 1 кафе да си проваляш лечението.Ако все пак не можеш да издържаш,си глътвай по 1,2 глътки.И най добре попитай пак доктора си няколко глътки на ден дали ще ти навредят.
Виж целия пост
# 2
Ама това е антибиотик! Прочети сам как се употребява: http://www.medsafe.govt.nz/consumers/cmi/t/Tiberal.htm

Може би е по-удачно да попиташ лекаря си защо не бива да пиеш кафе.
Виж целия пост
# 3
За какво ти е изписан? Да не би съветите на лекаря да са във връзка със болестта, а не с лекарството?
Виж целия пост
# 4
Не си разваляй лечението с едно тъпо кафе.
Виж целия пост
# 5
Спрях кафето от момента, в който видях положителен тест за бременност. Не е невъзможно, ако имаш кауза , а и здравето преди всичко.

Успех! (спомням си един такъв ник от един друг подобен форум  Praynig)
Виж целия пост
# 6
Моля, споделете опита си по намирането на TIBERAL. Доволни ли сте от лечението с него?
Виж целия пост
# 7
След дълго чакане и претърсване на европеиските аптеки се сдобих с заветните 5 блистера TIBERAL (ornidazole)
 Доктора ми беше препоръчал да се въздървжам от ; алкохол , цигари , шоколад, кафе , газирани напитки , пикантни гозби и т.н. по време на лечението. НО всичко е ОК ама без кафе не мога .   Искам някой да сподели има ли някаква опасност и последици ако просто си пия поне по едно кафе на ден .
   Благодаря Ви.

Иво, от къде се сдоби с този Тиберал - ние го търсим под дърво и камък в цяла Европа.

Моля, някой ако знае да пише - вече не знам къде да питам, а трябва да го намерим.
Виж целия пост
# 8
ivoshaklev щом лекаря ти е казал да ги пиеш без да употребяваш алкохол и кафе , по добре изстрай малко без тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия