ЖК във Варна

  • 687
  • 6
Здравейте,първо да честитя празника на всички именници!Чувствам се ужасно объркана относно избора кой да води бременността ми.Два пъти посетих Майчин дом-при Капка Атанасова,която ми предложи жк за 430лв,в които влизали всички необходими изследвания.По здравна каса пък разбрах че се покривали само два прегледа на ехограф,другото си го плащаш.Незнам дали да не се запиша някъде наблизо-живея в Младост,например в Санита-при доктор Христова,а вече изследвания като ФМ И БХС да си ги направя в Майчин дом.Толкова много изчетох във нета че вече и аз сама не мога да реша,а близките ми само ми казват -ти реши.Не предполагах че ще имам затруднения от този род.Ще ви бъда благодарна да споделите своето мнение. Hug
Виж целия пост
# 1
аз ходих на ЖК при д-р Мичев,тогава той работеше в поликлиниката на АГ.Сега се е преместил в поликлиниката в Младост на Марешки-там води ЖК на родилките.Няма да  сипя тук -колко е внимателен ,какъв добър специалист е и т-н-защото за мен той е най-добрият!!!Ако искаш негови координати пиши ми на ЛС.
А иначе можеш да пуснеш въпроса си и във варненския форум,където ще получиш повече инфо и впечетления от варненските мами.
ето :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360483.0
Виж целия пост
# 2
С две ръце подкрепям доктор Христова, с първата бременност ходех прри нея и допълнителните ФМ правих при доц. Балев, а БХС-то в Терапията, там е единственото място където се прави това изследване. В Майчин дом също го правят, но кръвта я носят пак в Терапията.
Иначе Христова е един прекрасен човек и лекар, адски спокойна, много приятна жена, можеш наистина да й се довериш. Аз се водех рискова бременност и с този лекар нямах никакви проблеми  Peace
Виж целия пост
# 3
Благодря ви момичета за бързите отговори.Искам да питам за доктор Мичев не е ли възрастен newsm78
Виж целия пост
# 4
Благодря ви момичета за бързите отговори.Искам да питам за доктор Мичев не е ли възрастен newsm78
ами около 60-те е ,но мисля ,че това при него е в само в плюс- hahahaне съм забелязала да му треперят ръцете. Joy JoyСега сериозно-много е добър.Аз родих преди година е десет месеца при него второто си дете/а и първото преди това пак при него/ всичко мина брилянтно!!!
Пожелавам ти и на теб такова раждане ,като моите две!!!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 5

Дани ,благодаря. Hug Марулка може ли малко повече за доктор Христова. Praynig
Виж целия пост
# 6

Дани ,благодаря. Hug Марулка може ли малко повече за доктор Христова. Praynig

Ама не те разбирам, какво повече за доктор Христова? Каза, че е мила жена, има много пациенти, уважавана е, сравнително млада, аз съм много доволна от нея. Също и сестрата й е много мила и са страхотен екип. Помнят пациентите си по имена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия