Купих си "невидим сутиен"!!!

  • 15 643
  • 48
Днес влязох в един магазин за 1 лев и случайно видях, че там продават такива - струваше 12,50 лв. (долу-горе колкото обикновен сутиен) и си викам: "Я да си купя един и да пробвам!". Доволна съм! От 1 час седя с него (залепя се), а той си е на мястото и не мърда!  Grinning Облякох една блузка с гол гръб - супер! Отпред изглежда все едно съм със сутиен, а отзад - нищо!
Кефффф!!! Flutter
Виж целия пост
# 1
Снимки, снимкиииии!!!
Виж целия пост
# 2
 Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 3
Айде, айде Simple Smile нИ сА прай! Тука какви подробности обсъдихме...за едни снимки с невидим сутиен ли ще се опреш Wink
Виж целия пост
# 4
Таз работа при мене не може да стане - ако нямам презрамки, ще си го нося сутиена на корема Cry
Виж целия пост
# 5
Айде, айде Simple Smile нИ сА прай! Тука какви подробности обсъдихме...за едни снимки с невидим сутиен ли ще се опреш Wink

Шъ си пУмислЙЪ... newsm78 newsm78 newsm78

belinda, при мен няма какво да виси, но все пак той се лепи - ако си вземеш голям номер, може и да стане!
Виж целия пост
# 6
Честито! Laughing
Утре на разходката с него, нали? Wink
Виж целия пост
# 7
Аз малко офф  Blush Blush Blush
ама да си кажа - харесах си един сутиен, който почти е невидим  Whistling
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html

Чоколина, а този невидимия, какво по-точно представлява? Целия е силиконов или... Rolling Eyes Blush
Виж целия пост
# 8
Ако невидим е този който се залепя само на бюста и няма нито презрамки,нито закоп4аване-такива последно гледах по Графа и бяха по 60 лева,така 4е 12 лева е супер цена,дано да издьржи пове4ко време.
Виж целия пост
# 9
Ехаааа, и аз в събота се чудех дали да не си взема такова чудо. Тъкмо бях на пазар за сутиен  Wink и ги загледах тези силиконовите.

А твоя какъв е?

Аз видях няколко модела. Едните са като подложка - парченеце само, другите са като чашка на сутиен. Трети бяха направени като истинска гърда - с изпъкнли зърна  Mr. Green

Виж целия пост
# 10
Аз ги разглеждах в магазина на WS TELESHOP и бяха около 60 лв., ама моя бюст е доста голям и нещо не ми вдъхва доверие  : Thinking newsm78, ако някоя мама с голям бюст е пробвала това чудо да сподели , моля!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито! Laughing
Утре на разходката с него, нали? Wink

Засега ще потренирам вкъщи, да не вземе да тупне утре!!! Sick


Като чашка на сутиен - няма зърна, гладко е отпред; по средата има закопчалка.

Аз малко офф Blush Blush Blush
ама да си кажа - харесах си един сутиен, който почти е невидим Whistling
http://www.nsunderwear.com/multibra8-1082.html

Чоколина, а този невидимия, какво по-точно представлява? Целия е силиконов или... Rolling Eyes Blush

Биби, целият е силиконов, телесен цвят, няма презрамки.
Ето какво представлява (точно същата марка е моя!):




Виж целия пост
# 12
Поразходи се утре с него и докладвай как е! Embarassed
Виж целия пост
# 13
Ами и аз си купих такъв, но за съжаление при по-големи цици не стои добре. Понеже самият силикон е  тежък и ако не обхване добре цялата гърда, просто се залепя отпред и гърдата увисва грозно. Абе дано сте ме разбрали.  Rolling Eyes. Иначе и аз мисля, че при малки гърди ще стои добре. newsm78
Виж целия пост
# 14
Ами и аз си купих такъв, но за съжаление при по-големи цици не стои добре. Понеже самият силикон е  тежък и ако не обхване добре цялата гърда, просто се залепя отпред и гърдата увисва грозно. Абе дано сте ме разбрали.  Rolling Eyes. Иначе и аз мисля, че при малки гърди ще стои добре. newsm78

Миии, ей го на..пак хартисах #Cussing outНаправо не знам как може да има хора, които си мислят, че големите гърди са някакво предимство ShockedАз само гола като съм не съжалявам, че са там, иначе само досаждат #2gunfireЦял живот си мечтая да облека  къса лятна рокля с тънки презрамки, а вятърът да минава под нея и да не среща никакви препятствия........ ама нъц smile3516
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия