Коя банка отпуска кредити в момента ?

  • 2 037
  • 5
Коя банка рефинансира  ипотечни кредити в момента  впредвид кризата ? Има ли някой такава информация ? Благодаря на всички включили се предварително ! Хубав и ползотворен ден !
Виж целия пост
# 1
Булбанк, поне до последно нямаше проблем, но трябва и да отговаряш на условията - доходи и т.н. Успех!
Виж целия пост
# 2
Коя банка рефинансира  ипотечни кредити в момента  впредвид кризата ? Има ли някой такава информация ? Благодаря на всички включили се предварително ! Хубав и ползотворен ден !
ДСК ОБЩИНСКА БАНКА СИБАНК И ЕКСПРЕСБАНК - КРЕДИТИРАТ НАЙ-АКТИВНО В МОМЕНТА МЪЖЪТ МИ Е В ТОЗИ БИЗНЕС! Peace
УСПЕХ!
БАНКИТЕ ИСКАТ ПО-ВИСОКО ЛИКВИДНИ ОБЕЗПЕЧЕНИЯ И ДАВАТ ОКОЛО 60 ДО МАКС.70% ОТ СТОЙНОСТА НА ИМОТА. АКО Е ПАНЕЛ ОКОЛО 40-50%.
ТОЛКОВА ЗНАМ ОТ МЪЖО УСПЕХ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Повечето банки кредитират, но с намален капацитет. Преди всичко зависи от вас като клиенти - ликвидно обезпечение, доходи, причина за рефинансиране, банка от която да рефинансират и не на последно място - сума, която искате. Ако сте атрактивен клиент, надали някоя банка да откаже. Най-напред пробвайте там, където ви се превеждат заплатите или си държите спестяванията, за да не сте съвършено нови като клиенти за банката.  Иначе като алтернативи - ОББ, Райфа, СИБ, Алфа...
Виж целия пост
# 4
Здравейте,аз също искам да тегля ипотечен кредит,за закупуване на жилище защото живеем с приятелят ми при родителете ми.
Той е ходил в Пощенска и една девойка троснато му е казала ,че не се отпускат ипотечни кредити изобщо newsm78
Има ли токава нещо,дали въпреки уж кризата мога да получа кредит и жилище..?
Виж целия пост
# 5
ПроКредит-информацията ми е от днес, защото аз пък си банка за рефинансиране на ипотечен кредит. За Експресбанк също съм сигурна. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия