Таблица за пола на детето на сп. 9 месеца

  • 7 435
  • 117
След дългогодишни демографски проучвания е съставена таблица, с помощта на която партньорите могат да планират зачеването на син или дъщеря. Добре е да имате предвид, че това зависи от два фактора: на колко години е мъжът и в кой месец е станало зачеването.

надявам се да се вижда
Виж целия пост
# 1
Годините на моя мъж ги няма...
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Няма вярна таблица за пола.

При нас зачеването е ставало в два месеца-не е ясно точно кога.В таблицата на тези два месеца е отбелязано М.Но ние чакаме момиченце.На 4 Д се видя супер ясно.
Виж целия пост
# 3
Надали тази таблица ще може да се ползва като окончателно решение на пола.
Магията на половете остава, иначе ще ни е много скучно, ако всичко знаехме.
Виж целия пост
# 4
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.
Виж целия пост
# 5
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.
Peace
Виж целия пост
# 6
При нас се оказа точно. Crazy
Виж целия пост
# 7
За мен тия таблици са голяма глупост. Просто всичко е съвпадение, няма такива закономерности.
Peace

подкрепям,на мен ми показа Ж,а си имаме М Laughing
Виж целия пост
# 8
за първото позна,а за второто дано е така
Виж целия пост
# 9
Вярна е и за двете ми деца!  Thinking Макар че не вярвам на такива таблици, а на ултразвук!  Wink
Виж целия пост
# 10
Да,при нас е вярно.Но може да е само съвпадение.Аз по принцип не вярвам в разни формули и таблици за пола на бебето,защото като бях бременна със сина ми,на повечето излизаше,че ще имаме момиче.
Виж целия пост
# 11
28 г., ноември, М

Не съвпада при нас.
Виж целия пост
# 12
И при мен не съвпада-пише момиче,а си имаме МОМЧЕ Tired
Виж целия пост
# 13
И при мен не съвпада.
Виж целия пост
# 14
Аз още не съм родила но всички таблици са ми показвали едно а тази друго.Според гинеколога не е вярна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия