Към потребителите на ITV partner

  • 9 640
  • 29
Момичета бясна съм,в4ера следобед си пускам приемника и ми излиза съобщение-качване на нов флаш,моля въведете пин код.Аз въведох и започна качване -да обаче след като се достигна до 100 % изгасна целия приемник  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Днес майка се обади в офисът им и и са и казали ,4е  не е трябвало да давам ок-е добре де ,аз не съм техник и при положение,4е получавам съобщение от тях какво друго да направя-и се оказа,4е според тях единственният изход е да изпратя приемника в БГ за да го оправят,а приемникът ми е strong

Пускам тази тема не за да се оплача,а за да предупредя всички ,абонати на фирмата които сме извън БГ
Виж целия пост
# 1
Съжалявам за това което ти се е случило,аз от 3-4 дни съм с Булсатком.Двуомих се между двете фирми и накрайа се спрях на Булсаткома.Стискам ти палци да се оправи всичко при теб Peace
Виж целия пост
# 2
И аз имах подобен проблем с тях преди година и половина. Не можах да се откажа от тях, защото имах предплатени 11 мес. и не искаха да ни върнат пари. Затова сега не плащам за големи периоди. Случи ли се пак направо ги сменям с БулСатком. Нямам обвързващи договори с тях  Naughty
Виж целия пост
# 3
Ние сме на булсатком, и те са смекери....уж не знам си колко програми трябва да имаме, половината ги няма.
Поне работи Praynig
Виж целия пост
# 4
Дтти, от вече близо три години Ай Ти ВИ партнерс работи с приемниците на фирма Стронг България
Преди бяха Тошиба-черни.Много спекани ,като тухли
Сега май е модела на  Стронг -6500....или греша?!Без картата работи като фритуер .Твоя какъв е?
От офисите на Ай Ти Ви ли и го взехте или от комплекта с параболата в Метро?

Стронг не е бг фирма,а е част от огромна верига с..хм- арабски капитал.Сериозно !
За сега Обаче има представителство  Само в Пловдив

Не се газирвай-приемниците са с много добро качесто. Учудва ме че така са ти отговорили от офиса?!А има и друго-..този приемник може да бъде върнат навсякъде във офисите -международните също....

Обади ме се на лични  ,ако не успееш да си решиш поблема
Виж тук за нов софтуер
http://www.dvb-bg.com/forumdisplay.php?f=48

Ако не -пиши на Мениджъра  -по добре
http://www.strong.bg/bg/contacts_us.html

тук е адреа на фирмата в Пловдив
а това е за фирмата вообще

www.srtongsat.com

където ида пишеш-и на арабски да е-ще те разберат и ще ти отговорят
Техника...случва се да  се развали..Съжелявам  за неприятноа ситуация-Но Съм УБЕДЕНА  ЧЕ ЩЕ СЕ РЕШИ В ТВОЯ ПОЛЗА
Виж целия пост
# 5
Дтти, от вече близо три години Ай Ти ВИ партнерс работи с приемниците на фирма Стронг България

Не е вярно май, ние сме втора година с АйТиВи и приемниците са на Филипс, на наши познати също. Ние сме много доволни, не сме имали никога проблеми, ядове и неразбирателства с тях.  Simple Smile
Гледахме офертите на Булсатком и определено са по-кофти от Партнер (като предлагани канали). За пълния пакет говорим, де  Peace
Виж целия пост
# 6
от вече близо три години Ай Ти ВИ партнерс работи с приемниците на фирма Стронг България

 НО  не само И единственно -съгласна съм Блонди

В пакетите на метро ОБАЧЕ са само на СТРОНГ
Виж целия пост
# 7
Тук сме 4 семейства с тях и всички сме с Филипс - 3 от година и половина - две, едното от една година. А какви са тези пакети на Метро?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Блонди -аз пиша ,тъй като имах Взеване-Даване с тая фирма Стронг.....но и съм леко предубедена-не крия!

Ай ТИ ВИ Партнерс направи конкурс за Нов приемник-преди 3 години.Спечели този на Стронг и тогава се оформи идеята да се направи един Пакет-от сателитна чиния,приемник и КАРТА на АЙ ТИ ВИ и да се пусне в МЕТРО магазините
Вървеше много добре...през това време мисля че АЙ тИ ВИ си работеше и със други приемници-те много преценяват и тестват приемниците си.Спомням си добре че дори вървеше дискусия към комплека да се прибави и един Дайсег мотор,който да върти чинията от стаята с дистанционното  -но много скочи цената,той самия мотор беше около 150лева...

Ами..това е ..то вече дълго не съм  В ЧАС и не знам сега как е,с кой приемник върви тоя пакет....но лятото го мернах в Метро  -просто исках да помогна на ДТТИ и да успокоя и дуги четящи

Имаче и аз като теб мисля че АЙ ТИ ВИ са по-за предпочитане от Булсатком.Но на мен тук не ми дават да си сложа парабола- загрозявала фасадата на сградата....не е разрешено.

 А изрових и сайта на Стронг България...

http://www.strong.bg/bg/index.html
В Метро ще е някой от тези Цифрови Приемници...Преди беше  6126,но мисля че сега е друг...то пак си  зависи откога е и партидата по зареждане към самия магазин
http://www.strong.bg/bg/receivers/satellite/digital_fta/digital_fta.html
Виж целия пост
# 9
Дала, мерси за инфото  Hug И тук не е разрешено навсякъде  Peace
Виж целия пост
# 10
моми4ета при мен проблема е следния,покритието на Булсатком е много слабо,аз бях към тях 1 година -и беше направо мор-10 мин работи и 1 час няма сигнал.Така че ми остава само ИТВ
Виж целия пост
# 11
dtti, опитай с МенУ настройки, на фабри4ни настройки и ок. След това иди на настройки Антена и маркирай Eutelsat W2.После на Тьрсене канали  4естота 11138, скорост27700, поляризация хоризонтал,FEC 3/4,функция_СМЕНЯ.Ако след вси4ко това жьлтата линия ти изкара процентите, отиди на свободни канали плУс кодирани и дай ОК. Ако не е ясно питай пак. УСпех.
Виж целия пост
# 12
dtti, опитай с МенУ настройки, на фабри4ни настройки и ок. След това иди на настройки Антена и маркирай Eutelsat W2.После на Тьрсене канали  4естота 11138, скорост27700, поляризация хоризонтал,FEC 3/4,функция_СМЕНЯ.Ако след вси4ко това жьлтата линия ти изкара процентите, отиди на свободни канали плУс кодирани и дай ОК. Ако не е ясно питай пак. УСпех.
не става ,изобщо не работи,ни дума ,ни вопъл ни стон-нито свети,ще го опла4ем
майка склю4и нов договор и ще имам нов приемник
Виж целия пост
# 13
ДТТИ,
моят съвет е майка ти да не спира да им звъни и да иска подробни обяснения за това какво да правиш с приемника. Всички разговори в кол-центъра се записват и по-късно можеш да поискаш компенсация за времето, през което не си имала ТВ - те ще прослушат записите.

Иначе и аз съм с ИТВ, имахме доста проблеми... обаче ми казаха, че те поемали отговорност за сигнала само на територията на България, т.е. тези, които сме били в чужбина, не сме им били отговорност   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Ние пък сме с приемник Especta Rolling EyesОт време на време имаме смущения, но като че ли бързо ги остраняване. Звъняли сме и в офисите им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия