Абитуриентски бал

  • 97 030
  • 221
     Здравейте! Тази година имам щастието (или нещастието Grinning ) да бъда абитуриентка. Прегледах различни форуми, но с най - голям интерес проследих как се развиха нещата във форума тук, засягащ бал 2008. Така че ще се радвам, ако със същия успех развием и тема за бал 2009  Wink (надявам се да успеем да избегнем неуместните коментари, каквито имаше миналата година).
    Аз не съм от запалените момичета за бала( някъде даже прочетох, че някой момичета вече са се 'обзавели' за бала - не мислите ли, че е все още рано  Confused ), но все пак искам да бъда красива, и най-вече стилна на бала си, а това не може да стане без Вашите съвети  Hug
    Очаквам мнения, съвети, препоръки - какви са тенденциите в модата, кое е подходящо за бал, кое не. И вярвам, че особено полезни ще бъдат тези, които са минали по този път (надявам се да се включат и миналогодишните баладжийки от форума).
    
Виж целия пост
# 1
Здрасти, аз също съм абитуриентка тази година. Не е рано да се обзавеждаме за бала. Аз вече си купих роклята от щатите. На Jovani от новата 2009 колекция... Много съм щастлива, че я имам по рано. Тъкмо няма да се занимавам после  Simple Smile
Миналата година и аз проследих темата за бала тук , но сега ще мога да се включа активно
Виж целия пост
# 2
я кажи little flower роклята на jovani от тези шарените ли е? и ако да, отговарят ли си цветовете с тези, показани по интернет? сестра ми е луднала по тези рокли, а аз се опасявам, че много народ ще е с подобни (което ти също потвърждаваш). от кой сайт я взе (ако си купувала онлайн) и могат ли да се връщат, в случай на разминаване с очакванията?

Виж целия пост
# 3
момичета аз продавам бална рокля можете да я видите тук  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=315018  при интерес или въпроси,моля пишете ми на лични  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз завършвам тази година....Не съм започнала да се обзавеждам.Рано е...Ако си купя сега рокля до май месец ще ми е омръзнала 100 пъти...но ще следя темата с интерес... Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Ами значи аз бях специално за рокля до щатите. И бях в един огромен магазин в който имаше рокли на Jovani, Sherri Hill, Tony Bowls. Имаше всички възможни рокли във всички възможни номера и разцветки. За тези шарените които говориш... Ми те са парцали. Цветовете не са същите, а самите рокли са направени от едни лигави сатени които стошт добре само на 0 и 1 размер. Аз съм висока 168, тежа 60 кг и съм 10 размер. Роклите са с цени от 300 до 700 $ и НИТО ЕДНА НЯМА КАМЪНИ. Ако имат камъни те са мъничко и само за аксесоар. Всички рокли са с цип и корекцията е почти невъзможна. Моята е с свалена талия , защото с видока талия си имам една в гардероба и не ми отиват. Предполагам че говориш за розовата рокля с черните цветя от първата страница на сайта.
http://www.jovani.com/index.php?option=com_productbook&func= … id=7&id=11907
Цвета и е много тъмно наситено цикламено. До земята , с шлейф. И отпред има едно парче плат което е до земята и се носи пред теб като кандило  Sick Плата е сатен /от лигавите/ без коресет, без фусти. Трябва да си до 4-6 мах за да ти стои. Не доставят до българия. До Германия, Англия Да, но насам не. Виждала съм всички рокли от сайтовете , ако имате въпрости- питайте с удоволствие ще ви разкажа. Имаше и много красиви, и големи грозотии
Виж целия пост
# 6
Следих темата миналата година, беше много интересна и полезна.
Лично аз смятам, че е още рано сега да се купува тоалет. Ориентирайте се какво ви харесва, разглеждайте сайтове, повечето булчински къщи тепърва ще покажат новите се колекции.
А и ако се обзаведете още отсега за бала няма ли да ви омръзне да гледате 5 месеца роклята в гардероба и чак тогава да я облечете за първи път? Peace
Виж целия пост
# 7
И аз завършвам тази година! Crazy
Виж целия пост
# 8
Здравейте!Аз също съм абитуриентка тази година и с удоволствие ще следя темата!И се надявам да се получи една много добра тема.Вече трябва малко по малко да се ориентираме към това което искаме Simple Smile Успех на всички в търсенето на идеалния тоалет за бала  newsm10
Виж целия пост
# 9
И аз се присъединявам  Wink
Виж целия пост
# 10
И аз! И аз!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 11
Момичета, дано ви е от полза, това което ще напиша, но не го приемайте като реклама. Попаднах на един бутик за булчински рокли и официални тоалети.Заради затрудненото финансово положение са решили да пускат рокли под наем и на изплащане. Също така са решили и ако някой иска да си даде булчинската рокля или тази от абитуриентския бал може да го направи и да я пускат нея под наем и така повече момичета, дори и не толкова заможни да могат да се облекат красиво за бала или сватбата. Ако някой от вас прояви интерес, мога да ви кажа къде се намира. Пишете ми на лични. Идеята е, че дори като сте се облекли и вече не я искате тази рокля, може да я дадете там, аз поне така направих дадох си и балната и булчинската рокля там.
Виж целия пост
# 12
Здравейте Simple Smile и аз тази година завършвам и затова ще се присъединя към темичката и ще я следа с огромно удоволствие Simple Smile Лично аз не съм си купила рокля още но доста от класа ми го направиха вече  Simple Smile Аз не бързам искам да огледам всички модели,а пък то има време до май Simple Smile само си купих аксесоарите  към роклята newsm03 иии ако може пускайте  smile3509
Виж целия пост
# 13
Ами Наде, напиши адреса. Не вярвам да е самореклама. Много хубаво,че има такъв бутик. Наистина има момичета които не желаят да дават сума пари за рокля 1 вечер.
Виж целия пост
# 14
http://www.donnadiferente.com/contacts.php

Това намерих в интернет като адрес, защото иначе аз мога да го обясня само как се стига до там. Това е единия от големи търговски центрове след моста на Захарна фабрика като се идва от Люлин и се пада от дясната страна, втория търговски мисля, че се пада и е на втория етаж, вижда се от улицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия