Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 210
  • 1 490

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив??? - 3"

Предишни теми


Виж целия пост
# 1
АЗ пък да се запиша първа Mr. Green
Виж целия пост
# 2
пу втора
Виж целия пост
# 3
Аз да подсетя за въпроса с дамските апрески, че и мен ме вълнува. Къде има хубави дамски апрески, изключвайки СЛС и МЕТРО?
Виж целия пост
# 4
 Wink
Виж целия пост
# 5
 Wink
Виж целия пост
# 6
и аз тук Wink
Виж целия пост
# 7
Mомичета,някоя от вас да знае къде се намира Комисията за установяване на болеста Паркинсон
Виж целия пост
# 8
Айде и аз да се запиша с един въпрос от който много се срамувам Embarassed-къде в райна около Каменица продават евтини памперси?/срам ме е `щото синковеца гадже има ама все още не се сеща,че е голям за пампа/...пък и вече няколко месеца си ходя на борсата в Кичука,ама в това време ми идва трудно стигането до там.
Виж целия пост
# 9
Аз да подсетя за въпроса с дамските апрески, че и мен ме вълнува. Къде има хубави дамски апрески, изключвайки СЛС и МЕТРО?
А какво е апрески? newsm78
Виж целия пост
# 10
Хоп и аз в Пловдив  Hug
Виж целия пост
# 11
Аз да подсетя за въпроса с дамските апрески, че и мен ме вълнува. Къде има хубави дамски апрески, изключвайки СЛС и МЕТРО?
А какво е апрески? newsm78
Едни топли ботушки от гума и някакъв промазан непропускаем плат
Виж какво показва Гугъл
Виж целия пост
# 12
 Flutter
Виж целия пост
# 13
Айде и аз да се запиша с един въпрос от който много се срамувам Embarassed-къде в райна около Каменица продават евтини памперси?/срам ме е `щото синковеца гадже има ама все още не се сеща,че е голям за пампа/...пък и вече няколко месеца си ходя на борсата в Кичука,ама в това време ми идва трудно стигането до там.

Евтини памперси видях във Вис Виталис марка Паломита-50 бр за 15 лв- 2-4 кг.Имаше и по-големи,които също бяха евтини,но не им запомних цените.
Виж целия пост
# 14
От тези на Пломита съм взимала веднъж от Вис Виталис... ами бяха отвратителни  Rolling Eyes
Може на такива да съм попаднала, но повече не съм взимала такива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия