Препоръчайте ми градина в София.

  • 828
  • 8
Момичета препоръчайте ми добра градина / за деца от 3 до 5г./ в София в района на Студентски град, Дианабад, Дървеница,Мусагеница или в краен случай Изток/Лозенец.
Иска ми се да е реновирана и поне с малка дворна площ за игра.
Виж целия пост
# 1
Частна ли имаш предвид?
Защото за общинска в точно тези квартали шанса е... меко казано нулев.
Виж целия пост
# 2
Моето чудовище е в 16та и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
Не частна, държавна.За сега дъщеря ми посещава 69 ОДЗ,но не съм наясно оттам има ли право автоматично да премине към свързана ЦДГ,каквато практика имат някои ясли.
Виж целия пост
# 4
Не частна, държавна.За сега дъщеря ми посещава 69 ОДЗ,но не съм наясно оттам има ли право автоматично да премине към свързана ЦДГ,каквато практика имат някои ясли.
69 ОДЗ или 69 ясла в Студ.град newsm78
ако е яслата забрави за автоматиното ... яслите и градините не са свързани, освен ако не съшествуват под името О(бединено)ДЗ
ако обаче ходите в ОДЗ значи си минава в горна група.
Виж целия пост
# 5
Мисля,че е просто ясла  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Мисля,че е просто ясла  Rolling Eyes

Като начало, уточни за какво става въпрос.
- Ако е Детска ясла № 69 с адрес: София, Студентски град, ул. "Д-р Йосифов" №1 - трябва да кандидатстваш по електронен път през системата за кандидатстване; има няколко теми по въпроса.
- Ако е 69 ОДЗ "Жар птица" с адрес: София,  ул. "Hайден Георгиев" № 12 - просто трябва да заявиш на място желанието си, че желаеш детето да продължи в същото ДЗ.
Виж целия пост
# 7
Чувала съм добри отзиви за 10-то ОДЗ в Мусагеница. Смятам да пробвам да запиша там дъщеря ми на ясла.
Виж целия пост
# 8
Малко ти е по-далеч - тоест до зала "Универсиада", но бих препоръчала "Мечо Пух". Държавна е, но с екстрите на частна. Като изключим големия брой деца в група. Всичко останало е на невероятно ниво. Обаче колко трудно се влиза там..., направо не ми се мисли. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия