Има ли мами от Поморие?

  • 8 219
  • 67
Здравейте,скоро ще се местя в Поморие и ме интересуват някои неща относно детските градини,педиатрите и др.Моля ако има мами от Поморие да пишат.Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здрасти, дано повече майки се присъединят.Би ли ми казала как е положението с градините в Поморие?
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Ох какво да ти кажа, носят се какви ли не слухове, моите деца са на 3 месеца и 25 дни и още не ни е опряло яйчицето  Hug до колкото знам до преди да се направи ремонта на градината в новия град е имало проблемче със записването, мога да поразуча ако искаш  Hug
Надявам се да се включат и други по-компетентни мами Wink
Виж целия пост
# 3
Ако не ти представлява трудност ще съм ти благодарна.  bouquetАми наистина дано се включат още майки.Като гледам от какви градове има теми,а от Поморие никой!!!!!!!!!! newsm78
Виж целия пост
# 4
Ами има поморийски мами, но не знам, аз честно казано без да искам да бидя някой не го целя, но според мен тук хората са малко особени  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Би било хубаво да има и за Поморие темичка, да се включат и да си споделяме мнения за различни неща в града.Защото гледам,че има доста градове и мамите там си обменят информация.
Виж целия пост
# 6
janbi здравей, съжалявам,че чак сега пиша Simple Smile Поморие е малък град, няма да имате проблем със записването Simple Smile спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 7
дано  Peace
Виж целия пост
# 8
Здравейте,аз съм родом от Поморие.Омъжена съм 9г и живея от 12 в София.
Все по-рядко ми се случва да пътувам до там, но обожавам родния си град.Майка ми е там и децата прекарват там по цяло лято.
Ако мога да помагам с нещо - насреща съм .Имам познати и приятели в различни области, познавам лекари и педиатри.
Ще се радвам от Вас да научавам нови неща за града, и как и къде се забавлявате.
Сега за Гергьов ден ще ходим там цялото семейство за празника на града.Може да си организираме и една среща за кафе.
Ще се радвам ако се доразвие темата Hug
Виж целия пост
# 9
Здравейте  момичета  от  Поморие  надявам се  да  може  да  ми  помогнете  с  малко  информация.Имам  приятелка  която  е  болна  от  болестта  на  Крон  и  разбрахме  ,че  има  билкар  в  Поморие  който  много  помагал  казва  се Димитър  Куцаров.Но  да  ви  кажа  честно  много  не  вярвам  на  такива  неща.Ще  се  радвам  и  вие  да  си  кажете  мнението  за  него.Да  не  се  разкарва  напразно  до  там  защото  и  разстоянието  не  е  малко  ние  сме  от  Ловеч.Ако  искате  и  на  лични  може  да  ми  пишете.
Виж целия пост
# 10
Здравейте  момичета  от  Поморие  надявам се  да  може  да  ми  помогнете  с  малко  информация.Имам  приятелка  която  е  болна  от  болестта  на  Крон  и  разбрахме  ,че  има  билкар  в  Поморие  който  много  помагал  казва  се Димитър  Куцаров.Но  да  ви  кажа  честно  много  не  вярвам  на  такива  неща.Ще  се  радвам  и  вие  да  си  кажете  мнението  за  него.Да  не  се  разкарва  напразно  до  там  защото  и  разстоянието  не  е  малко  ние  сме  от  Ловеч.Ако  искате  и  на  лични  може  да  ми  пишете.

Моята майка е болна от улцерозен колит (подобно заболяване като болестта на Крон).
Не съм чувала за този човек,а майка ми успешно се лекува при хомеопат.
Но на всеки 6 месеца си прави нужните изследвания.
Ако някой има информация за този човек моля нека сподели.И мен горещо ме интересува
Виж целия пост
# 11
здравейте !аз от 3 год живея в поморие и мн ми се иска и с други маики да си пишем и да обменяме опит.Пишете нещо интересно аз ще следя и ще се включвам.Ако има бъдещи мами и те да пишат,че и аз съм в тази карегория.Приятен ден от  мен!  bouquet
Виж целия пост
# 12
здравейте !аз от 3 год живея в поморие и мн ми се иска и с други маики да си пишем и да обменяме опит.Пишете нещо интересно аз ще следя и ще се включвам.Ако има бъдещи мами и те да пишат,че и аз съм в тази карегория.Приятен ден от  мен!  bouquet

Здравей и добре дошла и във форума (забелязвам ,че си нов потребител) и в темата за Поморие.Тя се развива бавно, но винаги изплува от някъде.Аз писах ,че съм родена в Поморие и роднините ми са там,но съм омъжена живея и работя в София.Големия ми син е там цялото лято при баба.Август месец през отпуската ще ходим и ние .Можем да си организираме една среща (може и само едно следобедно кафе).Ще се радвам да се запозная (ако даже вече не се и познаваме)с Вас.
Виж целия пост
# 13
едва ли се познава ме CryАз съм от 3 год тук и почти никои не познавам,надявам се поне като родя да се запозная с повече майки от Поморие и да си правим разходки, 1swingАми това е за  сега...ще следя темата и дано повече се запишат тук.А пък кафето лесно може да се уговори  food010само елате към морето.чао smile3521
Виж целия пост
# 14
ribkata87 и аз да ти кажа се надявах като родя да си имам компанийка майки, но безуспешно за сега, просто не мога да смогна и лично аз излизам в късния следобед, иначе добра идея за срещичката Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия