бременност след секцио

  • 603
  • 4
Преди три години родих дъщеричката си със секцио по спешност. В момента съм в 8-мия месец и от 2 дни усещам доста неприятни болки в областа на операцията. Опасно ли е това, има ли някакъв риск от разкъсвания и т.н? На моменти болката ме пробожда, а друг път ме боли точно когато мъничето ме рита. Утре ще звънна и на лекаря, за да съм по-спокойна.
предварително благодаря за отговорите    bouquet
Виж целия пост
# 1
Минало е доста време от операцията. Кожата ти сигурно вече много се е разтегнала и опъва на блега.
Но ако имаш притеснения - при лекаря!
Виж целия пост
# 2
Говори с лекаря си. Аз съм в 9ти месец, след секцио преди 3 години. Нямам подобни усещания.

Ти ли имаше маловодие миналият път? Ще ми напишеш ли по-подробно, моля те. Вчера установиха, че водите са ми намалели, но въпреки това ме викат на преглед чак след 2 седмици.
Виж целия пост
# 3
Самсара, пуснах ти ЛС.
Виж целия пост
# 4
Дани, моето секцио е отпреди почти 5 години, но аз редовно от 7-я месец имам  доста по-силни болки от твоите. Появяват ми се най-често нощем и са много силни, ниско вляво или вдясно, като от прищипан нерв. Когато отида на лекар, оказва се, че  ми няма нищо и най-вероятно имам сраствания от предишната операция. Пия лекарства, като ме свие и търпя, това е. Иначе ми няма нищо друго, нито контракции, нито друг вид болки.

Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия