За и против д-р Найденов?

  • 6 348
  • 4
 Здравейте.Чета от скоро тук и не съм много запозната с материята на хомеопатията.Вчера за моя голяма изненада,като заведох малката при Джи Пи-то ,защото кашля и има хрема,тя ми предложи да ни прати при д-р Найденов.Явно много се е запалила по класическата хомеопатия и ми каза,че вече ще лекува с нея.Предложи ми и от продуктите на Аква Сорс ,за които до сега не бях чувала.Ужасно съм объркана какво да правя.Моля ви,ако има пациенти на д-р Найденов да споделят с мен мнението и впечатлението  си от него.Също и за предлаганите от него препарати.
 Разглеждайки сайта му,нещо не съм на 100% сигурна,дали да му се доверя  newsm78
                                                       bouquet Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Познавам д-р Найденов. Има отзиви ЗА ими и ПРОТИВ. Лично аз не съм ходила при него на преглед и нямам впечатления от гледна точка на хомеопатията. Имам други впечатления.

Ние също се лекуваме с хомеопатия при други негови колеги. Много ни е неудобен кабинета, предпочитаме центъра на града.

Колкото до водораслите с които работи - много са добри. Това е едно от хубавите неща, които са се случили на страната ни - да ги вкарат и продават.  Laughing Все пак трябва да имаш информация и впечатления. Можеш да четеш и във форума и в неговия сайт - поне това, което се отнася до продуктите.  Grinning Обаждала съм се доста. Потърси - има тема за Аквасорс.
Виж целия пост
# 2
Аз съм водила децата си при д-р Найденов и останах доволна.Обяснява надълго и нашироко.
Обърна ни доста внимание.
А относно водораслите Dino ти е дала изчерпателен отговор.
Виж целия пост
# 3
Бях при д-р Найденов преди един месец, водих дъщеря ми при него. Тя беше с упорита кашлица и проблеми с третата сливица, която ни казаха, че трябва да махаме. Аз по принцип си използвам продуктите на Аквасорс от почти 2 години и съм много доволна. Доволна съм от отношението, наистина бяхме близо 2 часа при него. Според мен е много ерудиран и има достатъчно опит. Лично аз съм се доверила на преценката му. Изписа ни едни хомеопатични капки - туберкулин, като трябваше да дадам на Криси по една капка сутрин и вечер и детето спря да кашля. Нищо друго не съм й давала освен капките и продуктите на Аквасорс.
Успех и да сте здрави!
Виж целия пост
# 4
Здравейте.Чета от скоро тук и не съм много запозната с материята на хомеопатията.Вчера за моя голяма изненада,като заведох малката при Джи Пи-то ,защото кашля и има хрема,тя ми предложи да ни прати при д-р Найденов.Явно много се е запалила по класическата хомеопатия и ми каза,че вече ще лекува с нея.Предложи ми и от продуктите на Аква Сорс ,за които до сега не бях чувала.Ужасно съм объркана какво да правя.Моля ви,ако има пациенти на д-р Найденов да споделят с мен мнението и впечатлението  си от него.Също и за предлаганите от него препарати.
 Разглеждайки сайта му,нещо не съм на 100% сигурна,дали да му се доверя  newsm78
                                                       bouquet Благодаря.   bouquet
Здравей! И аз като теб се двоумя за преглед при д-р Найденов. Ще съм благодарна да споделиш впечатлението си, ако ходите на преглед при него.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358241.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия