Черни изпражнения

  • 1 970
  • 1
Здравейте Д-р Слънчева!
Отново се обръщам към вас с молба за вашето мнение!
Вчера бяхме на консултация и педиатърката се усъмни за алергия към кравеят белтък!Съмненията и бяха, защото имаме упорити корички по главата и зелени изпражнения с тъмно кафява слуз!Взех НАН ХА и вчера следобед почнах да давам от него!Още първият път като я храних с него се изходи-акото и беше по жълтичко, но имаше повечко слуз!Днес сутринта пак се изака, като в началото е жълтичко, а накрая черно!Прилича на първото акане след раждането!Обадих се на лекарката и тя ми каза да се върна към старото мляко, докато се оправи и след това да взема Фризо ХА!
Добре ще се върна към старото мляко, но не трябва ли да се направят някакви изследвания?Моята лекарка винаги е била много пестелива на изследвания и казва все, че няма нужда!Аз съм страдала и цял живот ще страдам от подобно нямане на нужда!Моля ви кажете ми според вас какво може да е и какви изследвания да пусна?
П.П. От време на време ни хърка нослето!
Виж целия пост
# 1
Мисля, че няма място за притеснения. В началото при тези млека изпражненията могат да станат по-зелени, както са първите изпражнения. Единствено следете за повече слуз и кръв в изпражненията(трябва да е премесена с изпражнениета ,за да се приеме, че се сметни, че се дължи на алергията). Мисля, че е добре да давате поне 10-15 дни от млякото за да се отчете ефекта от него- няколко приема не са достатъчни. И най-важното е как се чувства детето и приема ли го. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия