Овулация помощ

  • 5 514
  • 29
Здравейте момичета,

Бихте ли ми помогнали? Днес е 23тия ден от началото на цикъла ми. Правя тестове за овулация от 13тия всеки ден и всичките бяха отрицателни. Само днешният е с доста по-изразена 2ра тест линия, но не е толкова наситена, както гласи упътването, т.е. не е абсолютно идентична с контролната. По-принцип имам късна овулация, доколкото може да се каже само от един предишен месец следене - през декември теста ми беше положителен на 21вия ден. Снощи имах слузеста цервикална течност, а тази сутрин БТ ми падна на 36.00 и съм склонна да вярвам, че ще съм в овулация, но бихте ли погледнали теста и да ми кажете какво мислите, защото съм малко объркана. Благодаря ви много предварително!



Виж целия пост
# 1
И аз съм имала такъв тест, моя позната която е по-наясно с тези неща ми каза, че е положителен, аз мисля, че си с положителен тест /този, който си снимала/. Peace
Виж целия пост
# 2
1 ден преди овуто ми беше такъв теста,тоест следващия беше с по-ярка втора черта.Успех!
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че може да бъде приет за положителен, при положение че има идруги признаци на настъпващата овулация. Опитай отново и утре - предполагам, че втората линия вече ще е по-силно изразена. За всеки случай започвайте с опитите от тази вечер и така поне още два-три дни поред.
Виж целия пост
# 4
За мен теста е положитлелен, започвайте още от днес опитите. Hug
Виж целия пост
# 5
Аз имам съмнения ,че не е положителен,нали за да е + трябват две еднакво наситени чертички.А на снимката едната е по бледа.Най-вероятно утре ще видиш две еднакви чертички.Иначе си действайте за по сигурно от днес Peace.Успех.
Виж целия пост
# 6
Според мен тестът е положителен. Аз такива тестове не съм правила, но тестът ми за бременност при първата ми бременност беше същия, и втората чертичка изглеждаше по същия начин - малко по-бледа, но все пак я има, това си е чертичка. Така, че е положителен, така смятам.
Виж целия пост
# 7
Довери се на цервикалната слуз. В деня, преди овулацията, тя прилича на яйчен белтък - прозрачна и разтеглива. В деня на самата овулация тя не се вижда, защото е с водниста консистенция.
Според мен този тест не е положителен. По твоето описание, сигурно утре ще е положителен.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 8
Направи тест и утре!Утре ще е по-наситен чертата. Peace
Виж целия пост
# 9
Този тест и според мен не е положителен. За да е такъв трябва тестовата чертичка да е по-наситена или еднаква с контролната. Виждала съм доста положителни тестове и затова смея да твърдя. Но смятам, че е знак за предстояща овулация. Може да го повториш следобяд към 4 часа, като е добре преди това да не си пишкала няколко часа или най-добре утре. Тогава сигурно вече ще е положителен. Hug
Е поне е знак, че трябва да започвате да действате!
Ще вмъкна една стара моя серия на тестове за по-нагледно. От миналата година е, но тогава си поиграх да ги събера и снимам. Embarassed
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря за отзивчивостта момичета! newsm10 Както повечето от вас предположиха днешния тест беше 100% положителен, дори тестовата линия беше по-наситена от контролната, точно както снимката на Катето от 15тия и 16тия ден на цикъла й. Благодаря за подкрепата и на дамите, които смятаха, че вчерашния е положителен - няма лощо един  luvbed повече, не се оплаквам от снощи...  newsm53

Поздрави на всички и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 11
Според мен тестът е положителен. Аз такива тестове не съм правила, но тестът ми за бременност при първата ми бременност беше същия, и втората чертичка изглеждаше по същия начин - малко по-бледа, но все пак я има, това си е чертичка. Така, че е положителен, така смятам.
Тест за бременност с бледа 2 черта е положителен,но при тестовете за овулация съвсем по друг начин стоят нещата ,за да е положителен трябват 2 еднакво наситени чертички Peace.
Виж целия пост
# 12
Е браво Валерия,видя ли че всико е наред.Сега мога да ти полжелая успешен улов Grinningи скоро да се похвалиш.
Виж целия пост
# 13
Според мен тестът е положителен. Аз такива тестове не съм правила, но тестът ми за бременност при първата ми бременност беше същия, и втората чертичка изглеждаше по същия начин - малко по-бледа, но все пак я има, това си е чертичка. Така, че е положителен, така смятам.
Когато незнаеш какво да напишеш просто не пиши.
Теста за овулация и теста за бременност са две различни неща. Моля да не бъркате едното с другото.
За мен теста на снимката не е положителен.
Виж целия пост
# 14
първо да кажа такъв тест не съм използвала,за да не се породи въпроса защо пиша тогава.
Аз съм чела че либидото на жената е повишено когато е в овулация,както е и при животните.Моето дете се появи така от първи опит за бременност с повишено желание от моя страна.Та сега да попитам,не сте ли усетили такава закономерност използвайки и тестовете?Въпросът ми е породен от любопитство,защото нали се сещате че имам желание да се повторя някой ден,а не мога да разчитам че един мой порив е гаранция за успех.
За да не пускам нова тема реших да попитам тук,защото сте наясно както се вижда.
Мерси предварително и успех на правещите бебе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия