Честит Рожден Ден

  • 1 371
  • 13
Първо - на моята дъщеря. Да ми е жива и здрава и все така красива.
Второ - как поздравявахме преди. Преди  Нарру birthday да стане символ. Нещо нашенско, българско. Стихове, песни...
Виж целия пост
# 1
ЧРД!
Виж целия пост
# 2
Да е жива и здрава !
Честит имен ден на сина ми и на баща ми Laughing! Да са живи и здрави, да са късметлии.
Виж целия пост
# 3
Да ти е жива и здрава,но темата не трябва ли да е Календар на събитията?
Виж целия пост
# 4
Второ - как поздравявахме преди. Преди  Нарру birthday да стане символ. Нещо нашенско, българско. Стихове, песни...

Наблягам на това. Търся нещо различно.
Виж целия пост
# 5
  Да ти е жива и здрава!
Виж целия пост
# 6
Ние сега ще кажем дали да честитим с "ЧРД" или "Happy b-day!"...за тук си е темата.

Как да поздравя детенцето ти с ЧРД, като един балон да му купя и ще пише "Happy b-day!"?! Картонени чинийки, чаши, гирлянди... все е "Merry X-mas!", "It's a boy/girl!" и "Happy b-day!" ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И преди и сега - с "Многая лета"

Да ти е жива и здрава!
Виж целия пост
# 8
Да ти е жива и здрава принцесата! Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 9
Честит Рожден ден на принцесата.
Да ти е жива и здрава. Да расте разумен човек, надарен с всички дарове на природата.
Виж целия пост
# 10
ЧРД на щерка ти!
Мая Нешкова?
Виж целия пост
# 11
Цитат
Първо - на моята дъщеря. Да ми е жива и здрава и все така красива.
Второ - как поздравявахме преди. Преди  Нарру birthday да стане символ. Нещо нашенско, българско. Стихове, песни...
Първо-Честит Рожден Ден на дъщеря ти  bouquetжива и здрава и само да те радва
Второ-Мая Нешкова естествено Laughing
"Честит да бъде този ден във който всеки е роден......"
Виж целия пост
# 12
И Веско Маринов има песен Честит Рожден ден, и Илиян някой си ... Последната е шедьовър

А, сетих се една детска песничка от детството ми, беше нещо като "Трала-ла, трала-ла, на Рожден ден ела ..."
Виж целия пост
# 13
ще ядем, ще ядем вкусна торта със крем ... ("със" е позволено в мерена реч, ако правилно си спомням  newsm78)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия