КГБ = Клуб на Готините Баби - 56 :)))

  • 21 413
  • 440






       
  1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.  - 48.  - 49.  -50.  -51.  -52.  -53.  -54.  -55.
 












Виж целия пост
# 1
Добре сте дошли и приятно писане на всички!!!
Същото  и за кипърските момичета се отнася.

Виж целия пост
# 2
Зичееее,мерси отново за прекрасната темичка  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Зичеееее-  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти !
Евалла ти ,че с другите си задължения  успяваш и нас да премениш !
 
За тебе - от сърце ! 
Виж целия пост
# 4
Зиче , велика си.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Уаууу и леко еротично оформление си имаме.  Laughing
Благодаря ти.   bouquet
Виж целия пост
# 5
                         Зиче,пак си супер!Е ле па фотото!  Mr. Green Този път докато стигна на работа и вие сте изписали темичката! Laughing
                         Жабче , пак ме изпревари!  Naughty
Виж целия пост
# 6
ОБИЧАМ ВИ ,ОБИЧАМ ВИ ....

ЗА ТОВА И ГО ПРАВЯЯЯЯЯ
Виж целия пост
# 7
ЖАБЧЕ УЧИТЕЛЯ МИ ГО БИВА ЗА ТОВА Е ТАКА С ТЕМИТЕ . Hug Hug newsm51 newsm51
ДИДИЯ фотото на този му протекло чак от снимане .... smile3532 smile3532 smile3534
Виж целия пост
# 8
Зиче и ние те обичаме , затова и бързо пишеме.

Дидка , без да искам. Blush Виновата.  Laughing
Ма и мацката пишна , като някой от КГБ-то.  Embarassed
Виж целия пост
# 9
абе повечето сме пищни мадами - Рубенсов тип Joy Joy Joy
и аз така съм се натрупалаааа- никога не съм била  толкова кг Embarassed Embarassed
ама като си кажа ,че няма да ям - и умирам от глад
иначе - мога и цял ден да не ям,ама като се прибера от работаааа,че като завра главата в хладилника- олеле мале Joy Joy Joy hahaha hahaha

Виж целия пост
# 10
                             Момичета, разочарована съм и то мноооооого.Никакви диети! Нямах си работа и пуснах калкулатора на Дюкан  Mr. Green и какво се получи  Sick Ще се мъча аз като грешен дявол и мога да стигна до тегло ......65.....сега съм 70-71.Ми то много зор за нищо.Виж да станех 55 да се Абя  Mr. Green за 5 килограма ....ще си ям и шоколадите и баниците и каквото ми душа иска.Та аз една седмица ,ако не ям хляб и съм ги свалила.В началото когато тичах по Неда /когато прохождаше/ за една седмица свалих 6 кг. А сега да намразвам пилето и рибата само за някакви си 5 кг НИИИИИИКООООООГАААААА!  Mr. Green
                             Ей,такива баници ще ям! Mr. Green

                             И такива баклавички!
Виж целия пост
# 11
ама като си кажа ,че няма да ям - и умирам от глад
иначе - мога и цял ден да не ям,ама като се прибера от работаааа,че като завра главата в хладилника- олеле мале Joy Joy Joy hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма ТОЧНО кат мене.И аз съм същата картинка... Joy Joy Joy Joy Joy


Зичеее,ама и музикална картинка си турнала даже... Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 12
Не бойте се деца май всички сме един дол дренки. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Купих си одеве един голям плик с форнети и останаха само две ,уж ги взех за да ги опита и дядко ама нема да е днеска Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

МАСТЕРЧЕ това е специално за теб..рояллл,каминааа,свещи,питиее , ...и още нещоооооооо Hug Hug Hug Hug Hug

Жабче отвори си пощата  Hug
Виж целия пост
# 13


МАСТЕРЧЕ това е специално за теб..рояллл,каминааа,свещи,питиее , ...и още нещоооооооо Hug Hug Hug Hug Hug

Де го тва "нещо" бре?! Нещо недовиждам.... Joy Joy Joy Joy
Айде давай го,че ми се изчака чакалото.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 14
Мастерче това е встъплението към НАЩОТО .. Hug Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия