След противозачатъчните???

  • 1 048
  • 9
Здравейте, извинете ме ако повтарям темата. И така след 6 дни спирам хапчетата и не знам да се пазя ли известно време или да действаме за бебче  Embarassed, а нямам търпение да почниме да го правиме?
От вчера почнах да пия и фолиева киселина. На опаковката пише 3 по 2 на ден, не е ли много?Състава е:фолиева киселина 0,005г, лактоза, магнезиев стеарат, нишесте. И освен нея нужно ли е и някакви витамини да пия допълнително?
Благодаря ви предварително! Grinning
Виж целия пост
# 1
Според мен няма причина да изчакваш след противозачатъчните - направо можете да почвате работа. Евентуално хапчетата може да са ти поразбъркали хормоните и бебчето да не стане веднага, но това не е опасно за самото бебе. А може и точно обратното - противозачатъчните да са ти повлияли положително и да успеете от самото начало (което аз ти пожелавам). Успех.
Виж целия пост
# 2
От вчера почнах да пия и фолиева киселина. На опаковката пише 3 по 2 на ден, не е ли много?
Здравей, не, не е много, по принцип се пие 0.4 грама на ден, но моят съвет е да и вземеш Неофолик, защото се пие само едно хапче на ден и така по-трудно го забравяш.... Grinning

Успех с бебеправенето Laughing
Виж целия пост
# 3
Почвайте, няма причина да чакате. Ама другият път като си купуваш фолиева киселина /надявам се да не ти се наложи де/ искай от аптеката за бъдещи майки. Дават такава дето се пие по 1 хапче на ден!
Има и на Фоласид такава дето се пие по 1 на ден и на всичкото отгоре е по-евтина от другата Thinking
Виж целия пост
# 4
Ама другият път като си купуваш фолиева киселина /надявам се да не ти се наложи де/ искай от аптеката за бъдещи майки.
Фолиевата се пие някъде до 3-и, 4-и месец на бременността, така че няма как да не ти се наложи да ги пиеш още, но наистина е добре да си вземеш Неофолик, по-лесно е за пиене. А аз изчаках да ми дойде първият цикъл без хапчета и след това започнахме да действаме. Но докторката ми беше казала че може и да не се чака, така че както си прецениш. УСПЕХ! Grinning
Виж целия пост
# 5
Оооо вярно, че тази, която се пие 3х2 свършва бързо. Щото другата таман за три месеца е - 90 хапчета.
Виж целия пост
# 6
аз пиех хапчета и специално се консултирах с лекар по въпроса Simple Smile зачеването става най-бързо първите месеци след спирането на хапчетата така ДЕЙСТВАЙТЕ СМЕЛО!!!!!!! Лично при мен стана на втория месец Simple Smile))) желая ти успех!
Виж целия пост
# 7
Дейстквай смело, най-много да направите близнаци Grinning. А фолиевата к-на си я пий наведнъж 3х2 ако желаеш, да не влачиш с теб таблетки. После си купи от 0.4мг до 3 мес. Други витамини не са ти нужни, може да живееш малко по-разумно-напр. да не се оливаш с алкохола, да понамалиш цигарите и да внимаваш, ако ти се наложи да вземаш някакви лекарства. Успех!
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета   bouquet! За съветите, още утре ще си взема от другата Неофолик, нямам търпение  Grinning.
Виж целия пост
# 9
Дейстквай смело, най-много да направите близнаци Grinning. А фолиевата к-на си я пий наведнъж 3х2 ако желаеш, да не влачиш с теб таблетки. После си купи от 0.4мг до 3 мес. Други витамини не са ти нужни, може да живееш малко по-разумно-напр. да не се оливаш с алкохола, да понамалиш цигарите и да внимаваш, ако ти се наложи да вземаш някакви лекарства. Успех!
Леле близнаци, бая тежичко ще ми дойде  newsm78 , а иначе не пуша, рядко пия и то биричка, също така не пия кафе и кола  Embarassed , общо взето водя здравословен начин на живот  Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия