вярно ли е,че не трябва да пием чай при бременност

  • 79 696
  • 121
Казаха ми че чаят от жълт кантарион бил вреден за бременните.Трябва ли да избягваме някакви определени билки в чая или няма никакво значение от какво е направен?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че трябва да сме по-предпазливи с билките Simple SmileЗа жълтия кантарион и аз знам,че е вреден при бременност,влияел на съсирването на кръвта.http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm
Виж целия пост
# 2
Аз смятам, че билковите чайове, когато са в рамките на нормалното, т. е. един чай на ден например не биха навредили на бебето, както и 1 кафе също не е вредно... Аз лично, тъй като напоследък бях настинала и си пийвах чайче от мента. Много добре ми действаше...
Все пак сигурно е добре да се избягват билките във високи дози, например за отслабване, подсилване на имунитета и т. н.
Виж целия пост
# 3
благодаря за отговорите.Вчера настинах и съм в чудо какво да пия.Само трети ден от закъснението ми е,не съм правила тест и не съм сигурна че е станало бебче.Значи и лайката не е вредна,както и ментовите чайчета
Виж целия пост
# 4
Направи си тест,сигурно ще ти се появи втора бледа черта,ако си бременна.И отиди на лекар за настинката,не пий на своя глава нищо.Аз ще ти стискам палци за две черти Hug
Виж целия пост
# 5
Купи си лайка от аптеката и си прави парни бани.  Слагаш две лъжици лайка, завира и дишаш отгоре- безвредно и страшно полезно,това разкара гнойните ми храчки, от които не можех да се отърва месец.
Иначе аз малко преди да разбера, че съм заченала бях на зъболекар, където ми биха упойка и доста се бях ошашкала, че мога да навредя на плода. Лекарят ми ме успокои и каза, че вероятноста е много малка.
Виж целия пост
# 6
То не е казано,че нищо от билките не трябва да пиеш, по-скоро гледай да не ги смесваш,че на последък се оказа,че това никак не е добре.
Но наистина има чайове, които не е добре да сепият. Все пак мисля,че от мента например нищо няма да ти стане.
Виж целия пост
# 7
боже не знаех че билките могат да навредят на бременна жена newsm09
Виж целия пост
# 8
nikol7972 Могат,трябва да внимаваме с тях Peace
Виж целия пост
# 9
да,могат да навредят.аз си пия чаи от лайка,че дори и в големи количества.Ама разбрах ,че от лайка може Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В началото на бременността се бях шашнала и супер много неща не ядях, а всъщност работата е там, че не трябва да се прекалява. няма проблем да пиеш чай или два.  Peace
Виж целия пост
# 11
Всички чайове според мен в малки и умерени количества не вредят! Peace
Виж целия пост
# 12
За първи път чувам такова нещо
Виж целия пост
# 13
аз си пия чай Thinking
Виж целия пост
# 14
Сега чувам,че чаят може да навреди.И при двете ми бременности не ми се пиеше кафе и сутрин пиех чай с мед.Дори не си спомням какъв точно чай съм пила.Сигурна съм,че не беше от лайка,защото не го понасям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия